حمل اضافه بار مسافری

ed

آیا در حمل اضافه بار مسافری با مشکل رو به رو شده اید؟

آیا می‌دانید که هزینه حمل اضافه بار مسافری چقدر است؟

آیا به دنبال راه حل بهتری هستید؟

در این بخش هر آنچه را که درباره حمل اضافه بار مسافری نیاز دارید را بیان کرده و بهترین راه حل را نیز معرفی می‌کنیم.

اضافه بار مسافری چیست؟

گاهی اوقات مقدار باری که همراه خود حمل می‌کنید، بیشتر از مقدار تعیین شده در کالاس‌های پرواز است. به همین دلیل برای انتقال آن‌ها باید به ازای هر کیلوگرم مبلغی را پرداخت کنید.

برای حمل اضافه بار مسافری یک سری قوانین و سلسله مراتب تعیین شده است که در هنگام مراجعه به آژانس مسافری می‌توانید از آن‌ها مطلع شوید.

اگر بخواهید از این روش استفاده کنید، ناچار به پرداخت هزینه بالایی خواهد شد. همچنین وزن و نوع کالاها دو عامل تاثیر گذار در حمل آن‌ها هستند.

این نکته را به خاطر بسپارید که برای حمل اضافه بار مسافری، از پایین هواپیماها استفاده می‌شود و شما نمی‌توانید هر نوع کالا با وزن بالا را در آنجا قرار دهید.

اگر شما نیز جزء آن دسته از افرادی هستید که قصد خروج حیوانات خانگی را دارید، این مسیر مناسب شما نیست. زیرا حمل حیوانات نیز ممنوع است و امکان پذیر نیست.

پس چاره چیست؟ چکار کنیم؟

اضافه بار مسافری

شما می توانید با تماس با مشاوران ما در شرکت همای بلند آسمان به صورت کاملا رایگان از طریق شماره های 02155678498 – 02151005153 – 09129348416 با خدمات ما آشنا شوید.

فریت بار مسافری بهترین جایگزین برای حمل اضافه بار مسافری

شما با استفاده از فریت بار مسافری یک بازی برد برد را تجربه می‌کنید.

می‌دانید چرا؟ زیرا در این روش می‌توانید هر نوع باری را با وزن دلخواه ارسال کنید. مهم ترین مزیتی که آن را از سایر روش‌ها متمایز می‌کند، هزینه بسیار پایین آن نسبت به روش‌های دیگر است.

بنابراین اگر به دنبال یک جایگزین مناسب برای حمل اضافه بار مسافری هستید، فریت بار مسافری بهترین گزینه خواهد بود.

مسافرین و مهاجرین گرامی‌می‌توانند در فریت بار از خدمات بسته بندی و تحویل بار از مبدا و حمل حیوان زنده از ایران نیز بهره مند گردند.

به اطلاعات بیشتری درباره فریت بار مسافری نیاز دارید؟ راهنمای فریت بار مسافری می تواند شما را در این زمینه کمک کند.

 

مطلب پیشنهادی: هزینه اضافه بار هواپیما در فرودگاه امام خمینی

 

مزایای فریت بار نسبت به حمل اضافه بار مسافری

فرقی نمی‌کند مسافر خارجی هستید یا ایرانی، شما می‌توانید کالاهای متعارف و غیر متعارف، کالاهای با نوع تجاری و بازاریابی را از کشور خارج کنید.

  • همانطور که در موارد فوق نیز به آن اشاره کردیم، هزینه استفاده از فریت بار کمتر از روش ارسال اضافه بار است. تقریبا چیزی در حدود یک سوم مبلغی (30%( است که برای جریمه باید پرداخت کنید.
  • نگران جابه جایی بار در فرودگاه‌های مختلف نباشید. شما می‌توانید با ارسال بار از فرودگاه امام خمینی آن را در فرودگاه مقصد تحویل بگیرید.
  • در هر صورتی اگر حضور شما در هنگام ارسال فریت بار از فرودگاه امام خمینی امکان پذیر نبود، یکی از آشنایان می‌تواند با در دست داشتن بلیط و پاسپورت شما اقدام به ارسال آن‌ها کند.

می‌خواهید از این روش استفاده کنید؟ همین حالا با شماره‌های زیر تماس بگیرید و اطمینان داشته باشید شرکت همای بلند آسمان در تمامی‌ لحظات همراه شما خواهد بود.

دفتر مرکزی

تهران- خیابان خرمشهر- خیابان فرهاد- نبش کوچه گلزار- ساختمان پلارد- طبقه 3 – واحد 9

تلفن: 88537303 – 88765966  (021)

دفتر فرودگاه

فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)- ترمینال بار – حوزه دوم گمرک- دفتر شماره   15

55678498 – 55678021 (021)

09129348416 – 09122119444

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید