حمل هوایی بار کارگو

ed

فریت کالای تجاری

در برنامه سوم و چهارم ، صادرات به عنوان یک عنصر موثر و کلیدی در توسعه اقتصادی کشور محسوب شده است و بر آمادگی زیرساختهای فرهنگی و اجتماعی جهت بکارگیری استراتژی های صادراتی تأکید گردیده است.

صادرات بار عبارتست از ارتباط و کارکردن با بازارهای حرفه ای و حرفه ای های بازار درآن سوی مرزها.

صادرات غیرنفتی همواره از مهمترین مسائل موردنظر سیاستگذاران اقتصادی و بازرگانی جمهوری اسلامی ایران بوده و در برنامه های اول ، دوم ، سوم و چهارم توسعه اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی کشور توجه خاصی به آن شده است . بنابراین ارائه تسهیلات به صادرکنندگان موجب تحرک در تجارت خارجی و رشد تولید ناخالص ملی خواهد شد .
گمرک ایران هم با توجه به اهمیت صادرات غیرنفتی در توسعه اقتصادی کشور، تسهیل و تسریع عملیات تشریفات گمرکی در بخش صادرات را مد نظر قرار داده است .
در این بین صادرات هوایی کالا با توجه به امکان ارسال به موقع و بهنگام کالا، از جایگاه ویژه ای برای شرکت ، بازرگانان و تجار برخوردار است و آنچه که موجب توسعه امر صادرات و صرفه اقتصادی آن می گردد، تجربه های موفق در این زمینه میباشد.
شرکت همای بلند آسمان نماینده برتر قطری با توجه به تجربه چندین ساله مدیران و پرسنل اجرایی، تا کنون همکاری و تعامل مناسبی با صادرکنندگان در صنایع مختلف برقرار نموده و آمادگی ارائه نرخ های ویژه و هر گونه خدمات در زمینه تسهیل امور و تشریفات گمرکی را دارد.

صادرات خشکبار و آجیل و زعفران

صنعت خشکبار ایران به دلیل دارا بودن کالاهایی مانند پسته (رتبه دوم تولید جهان) خرما (رتبه دوم تولید جهان)، بادام (چهارمین تولیدکننده جهان)، گردو (سومین تولیدکننده جهان)، کشمش ( چهارمین تولیدکننده جهان) و فندق (پنجمین تولیدکننده جهان) در بازارهای جهانی شناخته شده است
شرایط و تنوع اقلیمی ایران به گونه ای است که محصولات متنوع کشاورزی با کیفیت مناسب تولید می‌شود و به لحاظ پیشینه سنتی، برخی از این اقلام همانند خرما ، کشمش ، انجیر ، پسته، گردو، بادام و فندق به صورت خشکبار مصرف گسترده‌ای در بازار داخل و خارج ایجاد کرده است.
در حال حاضر. به گونه ای که سالانه 200 هزار تن پسته، 160 هزار تن کشمش 150 هزار تن مغز گردو، یک میلیون و 200 هزار تن خرما،35 تن انجیر، 50 هزار تن بادام درختی ، 330 تن لوبیا ، 90 هزار تن عدس، 300 هزار تن نخود و 270 تن زعفران تولید می شود.
و بیش از 2 میلیارد دلار خشکبار از ایران به کشورهای مختلف صادر می‌شود
انواع خشکبار ایران به بیش از 50 کشور جهان صادر می شود که برخی از این کشورها عبارتند از آلمان ، فرانسه ، انگلستان ، ایتالیا ، اسپانیا ، سوئد ، نروژ ، پرتغال و امریکا؛ کشورهای حوزه خلیج فارس ازجمله قطر، امارات، عربستان و کویت و کشورهای آسیایی مانند چین ،کره جنوبی ، ژاپن ، استرالیا و روسیه.

صادرات محصولات دریایی

ارسال هوایی محصولات دریایی از سریع ترین و ایمن ترین نوع حمل و نقل است  می باشد. با توجه به زمان سریع فساد پذیری محصولات شرکت همای بلند آسمان محموله های صادراتی شما را در سریع ترین ترانزیت تایم ممکن به کشور مقصد رسانده و موجبات رضایت شما صادرکنندگان و تولیدکنندگان را فراهم می سازد.

خرچنگ آب شیرین، میگوی خلیج فارس و انواع ماهی جنوب  از جمله محصولات دریایی می باشند که از طریق حمل هوایی در ایران به اقصی نقاط دنیا  صادر می گردند.

در صورتی که شما صادر کننده محصولات دریایی جنوب کشور به کشورهای حوزه خلیج فارس مانند امارات و کویت و قطر می باشید، می توانید از خدمات شرکت همای بلند آسمان و دریافت نازلترین نرخ قیمت برای ارسال اقدام کنید . این شرکت شما را در انجام کلیه مراحل  تشریفات گمرکی مربوط به صادرات و همچنین حمل هوایی کالایتان با بهترین پرواز و کمترین ترانزیت تایم  یاری خواهند داد.

شرکت همای بلند آسمان نماینده برتر قطری همراه با کادر مجرب خود تمام مراحل از بسته بندی تخصصی، تشریفات گمرکی و ارسال محصولات شما را به عهده می گیرد.

صادرات فرش و صنایع دستی

فرش دستباف ایران که نشان تاریخ ذوق، هنر و هویت ایرانی است ، با تکیه بر تنوع زیاد طرح و نقشه و کیفیت مناسب توانسته است شهرت جهانی خود را حفظ کند.
در روزگاری نه چندان دور صادرات فرش ایران رتبه اول در دنیا را به خود اختصاص می داد و در یک دهه قبل صادرات فرش یک سوم صادرات غیرنفتی ایران را به خود اختصاص داده است. هم اکنون چین، هند و پاکستان در تولید فرشهای صادراتی با ایران رقابتی تنگاتگ دارند هرچند به لحاظ کیفی فرش دستباف ایران جایگاه اول را به خود اختصاص داده است.
آلمان، آمریکا، ایتالیا، امارات متحده عربی، ژاپن، کانادا و فرانسه مهمترین خریداران فرش ایران محسوب می شوند و هم اکنون فرش ایرانی به بیش از 100 کشور دنیا صادر می شود
کشورهای شرق آسیا چون چین، ژاپن و کره جنوبی بازارهای جدیدی برای ایران هستند که فرش را خریداری می کنند. این مقام مسوول تصریح کرد: ۴۸ درصد از صادرات فرش ایران به کشورهای اروپایی و ۴۷.۵ درصد آن به کشورهای آسیایی بوده است و بعد از تحریم ها بیشترین میزان صادرات به کشور امارات متحده عربی بوده است.
برای صادرات فرش دستبافت رعایت مقررات عمومی نظیر داشتن کارت بازرگانی معتبر بنام متقاضی حقیقی یا حقوقی و همچنین دارابودن شناسنامه برای فرش صادراتی الزامی می باشد. لازم به ذکر است کلیه اطلاعات موردنیاز در کتاب مقررات صادرات و واردات سال 1389 درج شده است که در سایت IDMS نیز موجود می باشد.

صادرات محصولات کشاورزی

میوه، خرما، انواع صیفی جات، مرکبات و سبزیجات

حمل هوایی محصولات کشاورزی مانند میوه، سبزیجات و صیفی جات به دلیل ماندگاری کم و فاسدشدن  از بهترین و سریع ترین گزینه های مناسب برای صادرات می باشد . با صادرات هوایی شما می توانید محصولات خود را در کمترین زمان و درجه دمای مناسب  ارسال کنید..

کشورهای حاشیه خلیج فارس که از منابع محدود کشاورزی برخوردارند تمایل بیشتری برای دریافت این محصولات از ایران را دارند .

ابران جزو کشورهای صادر کننده از مواد غذایی مانند خرما، انواع میوه و مرکبات و صیفی جات و سبزسجات می باشد . با توجه به اینکه این گونه کالاها ماهیت فاسد شدنی دارند، زمان حمل از اهمیت ویژه ای برخوردار است . شرکت همای بلند آسمان با توجه به پیشینه و تجربه خود در زمینه ارسال مواد perishable امادگی ارائه بهترین نرخ جهت حمل هوایی محصولات شما را دارد .

ارسال خودرو و تجهیزات مربوط به خودروسازی

صنعت خودرو سازی در ایران، پیشرفت چشمگیری طی سالیان اخیر داشته است و علاوه بر توسعه دانش طراحی، حضوری چشمگیر در بازارهای داشته است و راه اندازی سایت های تولیدی در کشورهای عراق، سوریه ، سودان، ونزوئلا خود گواه بر این موضوع است. با توجه به این مساله نیاز به ارسال خودرو ،مواد، قطعات و تجهیزات مربوطه بیش از هر زمانی احساس می شود. هر چند که بخش عمده آن به صورت زمینی و دریایی حمل می گردد ولی در این بین در صورت نیاز به ارسال به موقع دستگاه هاو قطعات خاص، قطعات کلیم در سایت های خارج از کشور و یا ارسال نمونه های خودرو جهت انجام انواع تست ها و حضور در نمایشگاه های بین المللی، حمل هوایی مناسب ترین گزینه می باشد.

صادرات دنبلان کوهی

آغر، خهر، فقع و یا دنبلان کوهی قارچی است که در دل طبیعت و بطور وحشی زیر ریشه گیاهان کوهی میروید. این قارچ از نظر غذایی بسیار مفید بوده و حاوی مقادیر زیادی پروتئین گیاهی می باشد. دنبلان کوهی سالیان سال جایگاه ویژه ای در فرهنگ غذایی مردمان حوزه خلیج فارس و بعضی از کشورهای اروپایی دارد.

مقادیر زیادی از این گیاه عمدتاً به کشورهای حوزه خلیج فارس اعم از کویت، قطر، امارات و عربستان سعودی صادر می گردد.شرکت همای بلند آسمان دارای سابقه و پیشینه خود در حمل و صادرات هوایی دنبلان کوهی یا ترافل به کشورهای کویت، قطر، امارات و عربستان سعودی می باشد. این شرکت با کادر مجرب خود می تواند  شما صادرکننده گرامی را در خدماتی همچون بسته بندی  تخصصی، تهیه کلیه مدارک جهت صادرات کالا، مدارک مورد نیاز جهت ترخیص کالا در فرودگاه مقصد و همچنین حمل هوایی مقرون به صرفه و سریع کالایتان یاری نماید.

با توجه به حساس بودن این محصول ارسال آن در بهترین شرایط و کمترین ترانزیت تایم صورت می گیرد .

شما صادرکننده عزیز با درنظر گرفتن تجربه متمادی این شرکت در صادرات انواع میوه و سبزیجات،صادرات محصولات دریایی و دنبلان کوهی می توانید با اطمینان خاطر ارسال محصولات خود را در اختیار همای بلند آسمان نماینده برتر قطری بگذارید .

تجهیزات صنعتی

با توجه به توسعه صنعتی سال های اخیر و افزایش روز افزون پروژه های صنعتی ، نیروگاهی ، منابع انرژی ، ساختمانی و … در سایر کشورها نیاز به ارسال به موقع تجهیزات و قطعات مربوطه بیش از هز زمانی احساس می شود و حمل هوایی گزینه  ای مناسب برای ارسال به موقع  و تحویل بهنگام می باشد.

صادرات شیر و فراورده های لبنی

بنابه گزارشی در شهریور ماه ۱۳۹۳ اعلام‌شد، شیر در ایران، گردش مالی ۲۴ هزار میلیارد تومانی دارد، با توجه به اینکه تولید شیر خام ایران ۸ میلیون تن بوده‌است حدود ۱۲ درصد ارزش نفت صادرات سالانه ایران است. ارزش فرصت‌های شغلی این صنعت بالغ بر ۱۰۰ هزار میلیارد تومان است و ۹۵ درصد، سرمایه‌گذاری در این بخش نیز توسط بخش خصوصی انجام شده است. صنایع لبنی ایران در دو سال گذشتهٔ ، بالاترین صادرات را داشته است , و  با توجه به ماهیت فاسد شدنی فراورده های لبنی و شرایط ویژه ای که برای نگهداری آن لازم است، حمل هوایی مهمترین گزینه برای صادرات آن می باشد

صادرات آثار هنری

در نتیجه تعاملات فرهنگی و هنری مقامات دولتی کشورهای مختلف و همچنین موزه ها و گالری های نقاشی و یا دیگر گالری های هنری، سالیانه مقدار قابل توجهی از آثار و ادوات هنری ، تابلوهای خط، عکس و نقاشی و…. از کشوری به کشور دیگر حمل می گردد. با توجه به حساسیت و ارزش فوق العاده ی معنوی و مادی این گونه محمولات، تعداد قابل توجه این آثار از فرودگاه ها توسط حمل هوایی انجام می شود.

شرکت همای بلند آسمان نماینده ایرلاین های معتبردر ایران و فعال  در ارسال انواع بار تجاریو غیر تجاری است که توسط کادر مجرب این مجموعه کلیه مراحل جهت حمل هوایی کالای شما را به عهده می گیرد .

همای بلند آسمان نماینده برتر قطری همچنین با ارایه بهترین خدمات و نازلترین قیمت شما را در این مسیر یاری می دهد .

شما می توانید از تمامی خدمات این مجموعه از جمله بسته بندی تخصصی،انجام مراحل تشریفات گمرکی و تحویل بار از مبدا برخوردار شوید .

کالای نمونه و نمایشگاهی


طبق قوانین گمرک جمهوری اسلامی، ارسال نمونه کالا اعم از ساخت داخل و خارج ،  نمونه تجاری برای آزمایش، تجزیه یا تعمیر در صورتی که در حجم تجاری یا قانونی نبوده و از نوع عتیقه نیز نباشد بلامانع است.

با توجه به اینکه ارسال کالا برای نمایشگاه نیاز به تشریفات خاصی می باشد ، این شرکت آمادگی ارائه خدمت در زمینه انجام تشریفات گمرکی (چه در فرودگاه امام خمینی و چه در فرودگاه مقصد جهت ترخیص و تحویل به نمایشگاه مربوطه) را دارا می باشد.

برای دریافت توضیحات بیشتر می توانید به قسمت راهنمای ارسال کالای تجاری مراجعه کنید . 

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید