مشاوره رایگان فریت بار

ed

راهنمای ارسال هوایی بار

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد خودشان اطلاعات زیادی ندارند ، و در این مورد دچار مشکلات زیادی می شوند .بهترین راه برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی ارسال بار هوایی مشاوره گرفتن از مشاوران با تجربه می باشد . شرکت همای بلند آسمان یکی از شرکت های با تجربه در زمینه ی فریت بار به تمام نقاط دنیا می باشد

خدمات مشاوره شرکت همای بلند آسمان

شرکت حمل و نقل همای بلند آسمان نماینده برتر قطری با کادری مجرب، در زمینه حمل و نقل بین المللی بار و ارسال بار به صورت فریت بار و اضافه بار مسافر و جابه جایی و حمل و ارسال اثاثیه و لوازم منزل و کالاهای مجاز به خارج از کشور از طریق حمل و نقل هوایی، حمل و نقل زمینی و حمل و نقل دریایی از ایران به کشورهای مقصد از جمله آمریکا )لس آنجلس، نیویورک، واشنگتن و …(، کانادا )تورنتو، ونکوور، مونترال، کلگری، ادمونتون(، اروپا )آلمان، سوید؛اسپانیا، فرانسه ؛ایتالیا ؛هلند و… (، استرالیا )سیدنی، ملبورن، آدلاید، پرت، بریزبن(، آفریقا، کشورهای همسایه  از جمله )ترکیه، عراق، گرجستان، ارمنستان ,و… )  و کشورهای آسیای میانه و خاور دور، اقدام به ارائه خدمات مورد نیاز برای بسته بندی استاندارد کالا جهت ارسال مبلمان، لوازم منزل، فرش، پیانو، خشکبار و کلیه کالاهای مجاز، انجام تشریفات گمرکی، ترخیص و ترانزیت کالا، انبارداری، تخلیه و بارگیری، برآورد هزینه حمل و ارسال بار به خارج از کشور و هزینه فریت بار به خارج از کشور و بالعکس سایر خدمات جانبی، نموده است.
برای مشاوره رایگان و تخصصی در زمینه ی ارسال بار به سایر کشورها همای بلند آسمان همراه با کادر مجرب می تواند اطلاعات زیادی را به شما مسافران عزیز ارائه بدهد .

برای دریافت مشاوره و اطلاعات با ما تماس بگیرید .

مشاوره خدمات حمل و گمرکی

مشاورین گمرکی شرکت حمل و نقل بین المللی همای بلند آسمان آماده ارائه خدمات مشاوره ترخیص کالا،پلان های بلند مدت واردات و صادرات کالا،و پلان های بازرگانی برای تمامی تجار و شرکت های بازرگانی می باشد. مبنی کارگروه مشاورین گمرکی ما در ابتدا مشاوره است و نه ارائه خدمات. ما بر این باوریم که مشتری ما با دریافت مشاوره صحیح، خود به این نتیجه میرسد که آیا نیازمند خدمات ترخیص کالا از سوی ما هست یا نه!دیدگاه سازمانی ما به این صورت است که رضایت مندی و نیکنامی خود را بر منافع مالی اولویت دهیم و بر این اصل مهم پا فشاری میکنیم. شرکت حمل و نقل بین المللی همای بلند آسمان برای حمل یک بسته 1 کیلویی تا یک چارتر هواپیما در ابتدا به شما مشاوره میدهد. گاهی اوقات یک شماوره ساده میتواند از صرف هزینه های هنگفت جلوگیری کند وظیفه ما در این بین ارائه آموزش و راهنمایی شما عزیزان در راستای حمل کالای شماست.

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید