واردات هوایی بار/حمل هوایی کالاهای وارداتی/ فریت بار هوایی

واردات هوایی بار/حمل هوایی کالاهای وارداتی/ فریت بار هوایی

یکی از خدمات شرکت همای بلند آسمان، حمل هوایی کالاهای وارداتی می باشد. همای بلند آسمان از طریق عقد قرارداد با معتبر ترین خطوط هوایی بین الملی از بسیاری از نقاط دنیا نسبت به حمل کالای مشتریان خود به مقصد فرودگاه امام خمینی به صورت عمده و خرده به صورت روزانه مشغول فعالیت می باشد.
همچنین همای بلند آسمان به عنوان تنها نماینده انحصاری هواپیمایی آذربایجان، مستقیما با دفاتر خود در شهرهای شن زن، پکن، هنگ کنگ، سئول، شانگ های و بسیاری از نقاط دیگر در ارتباط بوده و آماده ارائه نرخ های کاملا رقابتی در زمینه حمل هوایی کالا به وارد کنندگان محترم و سایر شرکت های فعال در زمینه حمل و نقل می باشد.

 

حمل هوایی گوشی موبایل ، تبلت، و لوازم جانبی

هر ساله تعداد قابل توجهی گوشی موبایل و تبلت وارد بازار ایران می گردد. بازار موبایل در ایران گردش حدودا 2 میلیارد دلاری دارد و تنها یک درصد از تقاضا از طریق تولیدات داخلی تامین می گردد و بخش عمده ای از نیاز بازار از طریق واردات از سایر کشورها پاسخ داده می شود.

 از آنجایی که گوشی و تبلت دارای باطری لیتیومی بوده که جزو کالاهای خطرناک می باشد ، حمل آن توسط بسیاری از خطوط حمل و نقل ممنوع می باشد. علاوه بر این، با توجه به اینکه موقعیت مکانی شرکت هواوی در شهر شن زن و شرکت های ال جی و سامسونگ در شهر سئول، شرکت همای بلند آسمان هواپیمایی آذربایجان را به عنوان یکی از بهترین گزینه ها در حمل هوایی گوشی موبایل و تبلت پیشنهاد می دهد

 

 

 

حمل هوایی لپ تاب و قطعات کامپیوتر

لپ تاب و کامپیوتر را شاید بتوان به عنوان دومین کالای دیجیتال پر مصرف ایرانی بعد از گوشی موبایل و تبلت معرفی نمود. شرایط حمل لپ تاب نیز تا حدود زیادی شبیه به موبایل می باشد. از این رو همای بلند آسمان امادگی ارائه ترخ های ویژه برای حمل کالاهای فوق الذکر را به وارد کنندگتن محترم و شرکت های فورواردری دارا می باشد.

 

 

 

 

حمل هوایی ال ای دی، ال سی دی و لوازم صوتی و تصویری:

با ورود نسل جدید تلویزیون های هوشمند و 3 بعدی، تقاضای مشتریان برای خرید لوازم صوتی و تصویری رشد چشمگیری داشته است. از این رو نیاز به حمل سریع کالا به منظور تامین نیاز بازار، امری حیاتی و ضروری می باشد.

 

 

 

 

 

 

حمل هوایی دارو و تجهیزات پزشکی:

 

با توجه با اینکه بخش عمده ای از بازار دارو از طریق واردات تامین می گردد و بنا بر ماهیت فاسد شوندگی که دارو ها دارند، حمل هوایی دارو مناسب ترین گزینه می باشد. علاوه بر آن، سالانه بسیاری از تجهیزات پزشکی نظیر دستگاه های MRI ، یونیت های دندان پزشکی و سایر تجهیزات به کشور وارد می گردد که با توجه به ابعاد نا متعارف تجهیزات فوق، نیاز به حمل  از طریق پروازهای باری می باشد. شرکت همای بلند آسمان با همکاری مستقیم با شرکت های هواپیمایی

 

 

 

 

 

 

 

حمل هوایی تجهیزات و لوازم یدکی:

با تقاضای روز افزون تجهیزات، مواد اولیه و قطعات یدکی ناشی از افرایش پروژه های صنعتی ،  ایران را به بازار بالقوه ای برای واردات این گونه تجهیزات تبدیل کرده است. اگرچه ممکن است انواع روش های حمل نظیر حمل دریایی و زمینی سهم عمده ای را به خود اختصاص دهد، اما در مواقعی که نیاز به تامین بهنگام قطعات می بلشد، حمل هوایی گزینه مناسبی می باشد. شرکت همای بلند آسمان سابقه همکاری با شرکت های فعال در زمینه خودروسازی، نیروگاهی و تامین انرژی، عمرانی، سد سازی و سایر شرکت های تولیدی، خدماتی و پژوهشی را در زمینه حمل هوایی قطعات و تجهیزات مختلف دارا می باشد.

 

 

 

 

 

حمل هوایی مواد غذایی:

بخش عمده ای از تامین مایحتاج غدایی در کشور از طریق واردات تامین می گردد. در این بین، با توجه به ماهیت فاسد شوندگی که بسیاری از مواد غدایی دارند، (نظیر گوشت ، مرغ ، لبنیات و سایر مواد غدایی فاسد شونده)، حمل هوایی به عنوان یک ضرورت مطرح می گردد. شرکت همای بلند آسمان با تجربه خود و سابقه همکاری با ایرلاین هایی که بهترین کیفیت را در زمینه حمل کالاهای perishable ارائه می دهد اماده ارائه خدمت به مشتریات محترم می باشد. برای اطلاع بیشتر از شرایط حمل کالاهای فاسد شونده مراجعه گردد.