حمل بار به استرالیا

ed

ارسال بار به استرالیا

از بزرگترین شهرهای استرالیا که مسافرین محترم از ایران قصد عزیمت به آنجا را دارند می تواند سیدنی، ملبورن، آدلاید، بریزبین، پرت و…را نام برد.  در رابطه با فریت بار به هر یک از این شهرها با قیمتهای مختلفی انجام می شود که بایستی حتما با مشاورین ما در شرکت فریت بار و حمل بار هوایی همای بلند آسمان تماس حاصل نمایید. در واقع هرینه های حمل بار به استرلیا به دلیل فاصله ی زیاد از هم یکی نمی باشد. به جزء هزینه ی فریت بار به ملبورن و سیدنی که تقریبا یکی است

حساسیت گمرکهای استرالیا به محموله ی آلوده

یکی از مهمترین نکاتی که گمرک استرالیا در آن بسیار حساسیت نشان می دهند این است که محموله هایی که وارد این کشور می شوند باید عاری از هرگونه آلودگی اعم از حشرات موزی ، میکروب و…باشد.اگر محموله ای با بسته بندی چرمی باشد حتما بایستی سم زدایی شود . البته گمرکات استرالیا برای این کار مکانی به عنوان مکان قرنطینه دارند که هرگونه کالایی را که تشخیص دهند احتمال دارد آلودگی همراه داشته باشد را در آنجا قرنطینه می کنند.

گمرکات استرالیا عمدتا از بسته بندی هایی که با کارتنهای مخصوص فریت بار (نه کارتنهایی مثل کارتن موز و سایر کارتن های متفرقه ) ایرادی نمی گیرند . و معمولا بارهایی که مربوط به لوازم منزل و شخصی شامل ظروف شکستنی ، کتاب ، البسه ، ظروف و لوازم آشپز خانه ، کیف و کفش ، لوازم دکوری و… که دست دوم باشند معاف از مالیات و هزینه ی گمرکی می باشند و فقط هزینه ی جزئی هندلینگ فرودگاهی اخذ می شود.

ارسال بارهای تجاری و شخصی به استرالیا

فرقی نمی‌کند که بارهایتان تجاری یا شخصی باشد، شما می‌توانید تنها با تماس با شرکت همای بلند آسمان از خدمات حمل بار به استرالیا استفاده کنید. اطمینان داشته باشید که بارها به بهترین صورت و با بروزترین امکانات ارسال خواهند شد.

برای ارسال بار به استرالیا به همای بلند آسمان مراجعه کنید زیرا

 • دارای دانش کافی و سال‌ها تجربه فراوان است: از مهم ترین دغدغه مشتریان می‌توان به اطلاع از میزان دانش و تجربیات شرکت اشاره کرد. به همین دلیل در اولین تماس‌های ابتدایی به دنبال پاسخ سوالات خود هستند. شرکت همای بلند آسمان با بیش از چند دهه تجربه در زمینه ارسال بار به استرالیا و کادری تحصیل کرده و مجرب بهترین خدمات را به شما ارائه می‌کند. اطمینان خاطر داشته باشید که بارهایتان بدون کمترین آسیب و به سلامت به مقصد خواهند رسید.
 • خدمات بیمه و بیمه تکمیلی را خدمت شما ارائه می‌کند: از مهم ترین بخش‌ها و مقرراتی که در ارسال بارها باید مورد توجه قرار گیرد، بیمه و گاهی اوقات بیمه تکمیلی است. به طور کلی در قوانین بین المللی مقداری از ارزش بار بیمه می‌شود تا در مواقع ضروری، به مشتری پرداخت گردد. اما ارزش مالی و معنوی برخی از بارها بیشتر از مقدار تعیین شده است. به همین دلیل بیمه تکمیلی به مشتریان پیشنهاد می‌گردد.
 • از بروز ترین و اصولی ترین مواد در بسته بندی استفاده می‌کند: اگر کالا یا باری به درستی بسته بندی گردد، کمترین آسیب یا صدمه متوجه آن نخواهد شد. یکی از مهم ترین خدماتی که همای بلند آسمان به مشتریان خود ارائه می‌کند، خدمات بسته بندی با بهترین و باکیفیت مواد است. شما می‌توانید با تماس با شرکت و مشاوره رایگان با کارشناسان از خدمات بسته بندی نیز بهره مند گردید.

ترخیص بار در استرالیا

برای ترخیص بار در استرالیا، فرد گیرنده می‌تواند با در دست داشتن مدارک لازم به فرودگاه مراجعه کرده و سپس با پرداخت هزینه‌هایی مانند انبار داری یا هزینه‌های جانبی دیگر، کالاهای خود را ترخیص کند.

هزینه ارسال بار به استرالیا

از مهم ترین معیارها در تخمین هزینه حمل بار به استرالیا، مقدار حجم و وزن بارها به شمار می‌آید. در واقع اگر به قصد اطلاع از هزینه‌ها با شرکت تماس می‌گیرید، برای سرعت در روند کار، مقدار وزن و حجم بار را بدست آورید و به کارشناسان ارائه کنید.

مدت زمان ارسال بار به استرالیا

مدت زمان ارسال بار به استرالیا از طریق مسیرهوایی بین 5 تا 10 روز تخمین زده شده است. البته شما می‌توانید برای اطلاع دقیق از مدت زمان ارسال بار با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مدارک لازم جهت حمل بار به استرالیا

مدارک لازم برای ارسال بار از ایران به استرالیا برابر است با :

 • کپی پشت و روی کارت ملی
 • صفحه اول پاسپورت
 • آدرس و تلفن تماس در ایران

مدارک لازم گیرنده برای گیرنده بار در استرالیا :

 • پاسپورت
 • آدرس و تلفن گیرنده
 • آدرس پست الکترونیکی
 • Packing list
 • فاکتور کالا

حمل بار به استرالیا تخصص ماست. شما می‌توانید برای ارسال انواع بارهای تجاری و شخصی به همای بلند آسمان مراجعه کنید. چنانچه اگر محتوای بارهایتان در میان محموله‌های ویژه قرار داشت، نگران نباشید، شرکت همای بلند آسمان خدمات و امکانات لازم را جهت حمل آن‌ها فراهم کرده است.

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید