حمل بار به کانادا

ed

حمل بار به کانادا از ایران

کشور کانادا دارای شهر های بزرگ و زیبایی است از مهم ترین آنها می توان تو رنتو ، ونکوور ، مونترآل ، کلگری ،ادمونتون، … را نام برد . افرادی که به قصد مسافرت یا مهاجرت به کانادا اقدام می کنند بعد از طی مراحل دریافت ویزا برای ورود به این کشور ، مسلما لوازم منزل که برایشان مهم و همچنین لوازم شخصی دارند که دوست دارند با خود به کشور کانادا ببرند برای این کار باید از شرکت های فریت بار ( شرکت های ارسال بار به کانادا) کمک بگیرند تا اثاثیه خود را به کانادا فریت بار کنند.

یکی از قوانین مهم حمل بار هوایی به کانادا بدین صورت می باشد که مسافران بعد از ورود اول به کانادا (تاکید : ورود اول به کانادا) اسباب و اثاثیه ای را که می خواهند از ایران فریت بار کنند به گمرک مقصد یعنی کانادا اعلام و فرم دیکلریشن را پر می کنند.با پر کردن این فرم که یکی از الزامات فریت بار می باشد . مهاجران تا چهار سال می توانند این اسباب و اثاثیه را بدون پرداخت حقوق و عوارض گمرکی بین دو کشور فریت بار(ارسال بار) کنند . برای اطلاعات بیشتر می توانید از سایت فریت بار و حمل بار هوایی و خدمات همای بلند آسمان راه کمک بگیرید . یا با وکلایی که در کار اقامت مهاجرین فعالیت می کنند مشورت کنید

مسافرین و مهاجرین به این نکته توجه کنند زمانی که باری از ایران به یکی از شهرهای کانادا فریت می شود مسلما مدارکی از قبیل لیست بسته بندی یا packing List و بارنامه ای را به مهاجر یا ارسال کننده ی بار تقدیم می کنند . زمانی که بار مثلا به شهر تورنتو می رسد تا ۴۸ ساعت این بار به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول برای انبار داری در فرودگاه نگهداری می شود .پس از ۴۸ ساعت اگر صاحب بار به گمرک مراجعه نکند بر اساس وزن و حجم بار فریت شده از ایشان هزینه ی انبار داری گرفته خواهد شد .

اما در صورتی که صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه ) مراجعه نماید می بایست مبلغی در حدود ۳۰ تا ۴۰ دلار بابت در یافت قبض انبار و بار نامه به شرکت هواپیمایی پرداخت نماید. این مبلغ ارتباطی به وزن بار نداشته و باید پرداخت شود. حال اگر بار وزین و حجیم باشد . گمرک و قسمت هندلینگ مبالغی را در جهت حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت می کنند.

حمل بار فریت شده بعد از تحویل به محل اقامت

اما بعدا از طی مراحل فریت بار مسافرین باید به این نکته توجه داشته باشند که به دو صورت می توانند بار خود را از فرودگاه به محل اقامت خود جابه جا کنند. اجاره وانت یا ون از خود فرودگاه که عمدتا هزینه ی بالایی دارند . اجاره روزانه U-Haul که در ابعاد مختلف در دسترس می باشد . این نوع ماشین ها نوعی از ماشین های اجاره ای هستند که شرکت های حمل ونقل داخلی به مشتریان خود به صورت روزانه و یا ساعتی اجاره می دهند . هزینه چندانی ندارند. توصیه شرکت فریت بار و ارسال بار همای بلند آسمان نیز برای مسافران عزیز این مورد می باشد

البته اگر خود صاحب بار وانت یا ماشین داشته باشد می تواند بدون هزینه بار خود را به محل اقامت خود جابجا کند.

حمل هوایی بار به کانادا

اگر قصد دارید به کانادا سفر کنید یا برای ارسال بارهای تجاری خود به دنبال شرکتی معتبر و با تجربه هستید، با ما تماس بگیرید. همای بلند آسمان با چند دهه دانش و تجربه در زمینه حمل بار به کانادا از ایران، بهترین خدمات و امکانات را برای شما فراهم کرده است.

هزینه حمل بار به کانادا از ایران

به طور کلی برای محاسبه هزینه حمل بار به کانادا چهار وزن زیر مورد بررسی قرار می‌گیرد.

  • 45 کیلوگرم
  • 100 کیلوگرم
  • 100 تا 300 کیلوگرم
  • 300 کیلوگرم به بالا

تعرفه ارسال بار به کانادا مطابق با وزن‌های اعلام شده و از طرف شرکت‌های هواپیمایی به طور سالانه اعلام می‌گردد. این مقدار با توجه به تغییرات ارزی متفاوت است. شما می‌توانید برای اطلاع دقیق از تعرفه حمل بار با کارشناسان ما در همای بلند آسمان تماس بگیرید.

خدمات و امکانات ارائه شده در ارسال بار به کانادا

خدمات اصلی شرکت همای بلند آسمان در ارسال بارهای تجاری، شخصی و حول پیرامون آنها انجام می‌شود. از جمله می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

بسته بندی

بعد از مراجعه یا تماس با شرکت و انجام توافقات لازم، تیمی‌از سوی شرکت همای بلند آسمان به مکان موردنظر جهت بسته بندی اصولی اعزام می‌گردد. این شرکت با چند دهه تجربه در این زمینه، مهارت‌های لازم را در جهت خدمات بسته بندی بدون خطا کسب کرده است. تمام لوازم و بارها بصورت کاملا دقیق در بسته‌های مخصوص جاسازی شده و همزمان هر یک از آن‌ها در لیستی که به پکینگ لیست معروف است، یادداشت می‌گردد. بعد از اتمام کار بسته‌ها را در پالت‌های مخصوص قرار داده و از طریق کامیون یا خودروهای مخصوص به فرودگاه انتقال می‌دهند.

انجام تشریفات گمرکی   

از مهم ترین بخش ارسال بار، انجام تشریفات گمرکی می‌باشد. همای بلند آسمان به منظور سرعت بخشیدن به فرآیند ارسال، وظیفه انجام آن را به عهده می‌گیرد و هر جایی که نیاز به حضور شخص باشد را اطلاع داده و راهنمایی می‌کند.

حمل کالاها یا محموله‌های ویژه

همیشه بار مسافران اضافه بار یا وسایل منزل نیست. گاهی اوقات برخی از تاجران یا حتی مسافران بار یا محموله ای همراه خود دارند که برای ارسال به شرایط ویژه و خاصی احتیاج دارد. بنابراین همای بلند آسمان بخشی از خدمات خود را به حمل آن‌ها اختصاص داده است که در بخش حمل محموله‌های ویژه می‌توانید با انواع آن‌ها آشنا شوید.

حمل بار به کانادا از ایران، یکی دیگر از تخصص‌های شرکت همای بلند آسمان به شمار می‌آید. شما می‌توانید با مراجعه به دفترهمای بلند آسمان که واقع در فرودگاه امام خمینی (ره) است، اقدام به ارسال بارهایتان کنید. همچنین می‌توانید نظرات و سوالات خود را به طور رایگان با کارشناسان ما در میان بگذارید.

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید