مسیرهای پروازی

دسترسی به دهکده جهانی

خدمات بار هوایی همای بلند آسمان این امکان را برای شما فراهم می سازد تا در هر مسیر ازخطوط حمل و نقل هوایی که به صرفه ترین قیمت ها و بهترین خدمات را ارائه می دهد، برای ارسال کالای خود بهر جویید. بدین صورت دسترسی شما به تمام مسیرهای پروازی در سرتاسر دهکده جهانی میسر خواهد شد. 

 

شبکه پروازی هواپیمایی آذر بایجان:

هواپیمایی آذربایجان این امکان را برای شما فراهم می آورد تا به بسیاری از مراکز مهم دنیا در سرتاسر جهان، دسترسی داشته باشید.  هواپیمایی آذربایجان با نام آزال به تازگی فعالیت خود را در زمینه حمل کالا در ایران اغاز نموده است و با همکاری مشترک با شرکت silkway west، (شریک تجاری آزال) ، نواحی بسیاری را در سرتاسر دنیا پوشش می دهد. نرخ حمل کالا  توسط هواپیمایی آذربایجان  کاملا رقابتی با سایر ایرلاین های فعال در ایران بوده و برای ارسال کالا به باکو، اروپا، آسیای میانه ، آسیای شرقی شرقی و نیویورک، مناسب ترین گزینه می باشد.

شبکه پروازی هواپیمایی ترکیش: 

 هواپیمایی ترکیش برای شما امکان دسترسی به بیش از 260 شهر در 108 کشور دنیا را فراهم می سازد و برای مسافرینی که قصد ارسال بار به شهرهای مختلف امریکا، کانادا و اروپا را دارند، گزینه بسیار مناسبی می باشد.

 

 

شبکه پروازی هواپیمایی قطر

هواپیمایی قطر امکان دسترسی به 150 شهر در دنیا را فراهم می سازد. علاوه بر پروازهای مسافری، امکان استفاده از پروازهای باری برای کالاهای نا متعارف فراهم است. هواپیمایی قطر همواره گزینه مناسبی برای ارسال کالا به کشورهای حاشیه خلیج فارس ، خاور میانه و آسیای شرقی بوده و علاوه بر آن کشورهای آفریقای ، آمریکای شمای و جنوبی را با پروازهای مستقیم از دوحه و یا غیر مستقیم پوشش می دهد.

 

 

شبکه پروازی هواپیمایی امارات:

هواپیمایی امارات به این شما امکان را می دهد تا به بیش از 150 شهر در دنیا دسترسی داشته باشید. قیمت های مناسب حمل کالا به شهرهای  مختلف استرالیا نظیر سیدنی، ملبورن، پرت، آدلاید و آکلند، هواپیمایی امارات را کاملا بدون رقیب در مسیرهای ذکرشده ساخته است و علاوه بر ان برای نواحی خاور میانه و  خاور دور و همچنین شهرهای مختلف آمریکا گزینه بسیار مناسبی می باشد.

 

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید