معرفی شرکت

شرکت همای بلند آسمان (H.B.A) نماینده برتر قطری با بیش از یک دهه تجربه  در زمینه حمل و نقل هوایی و بیش از سه دهه تجربه در صنعت هوانوردی؛ فعالیت خود را از سال 2013 آغاز کرده است تا کیفیت خدمات مشترک خود را با تلاش بهبود بخشد ، و هزینه های شما را در زمینه صادرات و واردات کاهش دهد. بنابراین ما می توانیم با همکاری در زمینه هایی از قبیل داروسازی ، خودروسازی ، برق ، محققان ، خدمات ، کشاورزی ، مواد غذایی ، فرش ، صنایع دستی و وسایل شخصی به موقعیت ویژه ای دست یابیم.

خدمات حمل و نقل هوایی H.B.A ، با همکاری حرفه ای خود با شرکت های هواپیمایی ، فرصتی را برای شما فراهم می کند تا محموله های خود را در هر مسیر و به هر مقصدی با دریافت پیشنهادات ویژه توسط بهترین خطوط هوایی موجود که دارای بهترین خدمات مشتری هستند ، ارسال کنید. یعنی شما به کلیه مسیرهای پروازی در سراسر دهکده جهانی دسترسی خواهید داشت.

شرکت همای بلند آسمان ، دارای آژانس GSA از شرکتهای هواپیمایی Silkway west و نمایندگی رسمی  هواپیمایی بال و دارنده سهام آن است و همکاری نزدیکی با سایر شرکتهای هواپیمایی بین المللی مانند:

قطر ایرویز ، خطوط هوایی ترکیه ، خطوط هوایی امارات ، خطوط هوایی UM ، ماهان ایر ، ایران ایر ، آئروفلوت ، لوفت هانزا .  خطوط هوایی آرمنیا . خطوط هوایی العراقیه . خطوط هوایی شام وینگ . سلام ایر . … را داراست

علاوه بر این با به روزرسانی و تقویت سطح علمی و دانش کارمندان خود ، استفاده از تجربیات افراد با تجربه ٬علاوه بر کارمندان جوان و تازه ، پوشش کلیه شرکت های هواپیمایی و الزامات حمل و نقل هوایی ، افزایش توجه ، سرعت ، کیفیت و کاهش هزینه ها ، گسترش همکاری های عملیاتی تجارت با سایر شرکتها و تبدیل شدن به شرکتی که مبتنی بر خدمات الکترونیکی باشد تا خدمات بهتری را برای مشتریان خوب خود داشته باشد.

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید