شرکت SkyCargo امارات پلت فرم تحویل تجارت الکترونیکی جدید را راه اندازی کرد

شرکت SkyCargo امارات یک پلت فرم تحویل تجارت الکترونیکی جدید در امارات متحده عربی راه‌اندازی کرده است که به مشتریان امکان خرید از چندین خرده فروش آنلاین در ایالات متحده را می دهد تا خریدهای خود را تلفیق کرده و کالا را به آدرس خانه یا محل کار تحویل دهند.

خدمات Emirates Delivers برای مشتریان مشاغل شخصی یا کوچک در امارات متحده عربی در دسترس است و “سکوی باز تحقق تجارت الکترونیکی” است ، بدین معنی که می تواند توسط سایر مشاغل تجارت الکترونیکی و شرکتهای لجستیک نیز استفاده شود.

پس از اتمام ثبت نام ، به اعضا یک آدرس پستی رایگان در امارات ارائه می شود که در آن می توانند خرید آنلاین خود را از خرده فروشان تجارت الکترونیکی ایالات متحده انجام دهند و تا مدت 30 روز بصورت رایگان تحویل داده و ذخیره کنند.

مشتریان می توانند در هر 30 روز یک بار درخواست حمل و نقل ایجاد کنند و خریدهای خود را در یک بسته ادغام کنند و این را به آدرس مشخص شده امارات متحده عربی تحویل دهند.

بسته ها با پروازهای SkyCargo از ایالات متحده به دبی منتقل می شوند و پس از ایجاد درخواست حمل و نقل ، طی سه تا پنج روز به فروشگاه تحویل داده می شوند.

SkyCargo از امارات اعلام کرد که مشتریان می توانند با هزینه ارزان تر حمل و نقل ، در هنگام حمل و نقل از طریق خرده فروشی به ایالات متحده ، از طریق خرده فروشی به امارات خود ، از طریق پستی و در هنگام انتقال کالا از ایالات متحده به دبی ، از طریق پستی صرفه جویی کنند.

این شرکت هواپیمایی گفت: “مشتریان همچنین می توانند به دلیل بسته بندی مجدد از طریق حمل و نقل مواد بسته بندی شده از هر محموله جداگانه ، از کاهش وزن حمل و نقل بهره مند شوند و کالاها در یک جعبه تلفیقی بسته بندی شوند.”

نبیل سلطان ، معاون رییس جمهور ارشد بخش امارات ، باری ، گفت: “SkyCargo امارات خوشحال است که اولین شرکت هواپیمایی بین المللی باری در جهان است که یک بستر اختصاصی تحویل تجارت الکترونیکی را توسعه داده است.

وی گفت: “راه اندازی Emirates Delivers مطابق با استراتژی ما برای تهیه محصولات تخصصی و نوآورانه حمل و نقل هوایی هدفمند در صنعت عمودی و با تلاش های ما برای قرار دادن دبی به عنوان قطب جهانی تجارت الکترونیکی برای مشتریان مستقر در خاورمیانه ، آسیا و آفریقا

وی گفت: “صنعت تجارت الکترونیکی در 5 سال گذشته بیش از 150٪ رشد کرده است و ما با شرکای صنعت همکاری کرده ایم تا بتوانیم یک بستر تحویل ایده آل را بسازیم که بتواند از قدرت ناوگان مدرن امارات ، شبکه گسترده جهانی و چندین فرکانس پرواز بهره ببرد. همراه با استفاده از موقعیت استراتژیک دبی برای ارائه ارزش بهینه به مشتریان نهایی ما. ما به طور جدی در حال گسترش تلاش برای گسترش دسترسی امارات به تعداد بیشتری از بازارهای منبع و مقصد در آینده نزدیک هستیم. ”

برای تجلیل از عرضه Delates Emirates ، SkyCargo امارات دارای تخفیف 15٪ در هزینه های حمل و نقل معتبر تا 30 نوامبر است.

این پلت فرم جدید مطابق با استراتژی جاده ابریشم دبی است که در اوایل سال جاری توسط HH شیخ حمدان اعلام شد و هدف آن تقویت موقعیت دبی به عنوان یک مرکز اصلی تجارت و تدارکات است.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید