شرکت هواپیمایی آمریکایی 75 سال از فعالیت های باربری را جشن می گیرد

امروز ، شرکت هواپیمایی آمریکایی 75امین سالگرد اولین پرواز باری خود را جشن می گیرد.

این شرکت هواپیمایی اعلام کرد که دارای سابقه طولانی در بخش باربری است ، که توسط اولین صنایع مانند اولین سرویس حمل بار هوایی در جهان ، اولین کانتینر حامل حیوان خانگی و اولین کانتینر بار واحدی (ULD) مشخص شده است.

شرکت هواپیمایی همچنین “اعضای تیم وفادار” خود را برجسته کرد ، که برخی از آنها دارای 50 سال سابقه کار در فعالیت باری هستند.

نقاط عطف دیگر برجسته هواپیمایی از جمله برنده شدن در چندین جایزه Cargo Airline of the Year ، رکورددار سال 2018 با درآمد بیش از 1 میلیارد دلار درآمد ، و اخیراً بیش از 12 بار متوالی از اهداف عملکردی flown-as-book (FAB) فراتر رفته است.

“آمریکایی ایرلاینز گفت:” آمریکا همچنان به تلاش خود در مورد چگونگی نوسازی ، نوآوری و اتصال جهان به روشهای بهتر توجه می کند ، و هواپیمایی هم اکنون بزرگترین سرمایه گذاری واحد خود را در عملیات بار خود تا به امروز با زیرساخت جدید فناوری اطلاعات انجام داده است. ”

“مرحله اول این سیستم از اول اکتبر به صورت زنده آغاز شد و یک بستر رزرواسیون آنلاین پیشرفته ، افزایش دید در سراسر جهان و یک سیستم پشتیبان قوی را فراهم می کند که باعث بهبود بیشتر مشتری و کارکنان می شود.”

ریک الیسون ، رئیس شرکت هواپیمایی آمریکا گفت: “از خطوط هواپیمایی آمریکایی DC-3s که در روزهای اولیه پرواز به هواپیماهای مدرن و کارآمد سوخت B777-300ER و B787-9 در ناوگان امروز پرواز کردیم ،ما بسیار افتخار می کنیم بخش باربری هواپیمایی ما در طول 75 سال گذشته به موفقیتهای زیادی رسیده ایم. من افتخار می کنم که بخشی از سازمانی هستم که نوآوری را در بر می گیرد و از دیدن آنچه که بعد انجام می دهم ، خوشحالم.

برای بزرگداشت 75 سال از دستیابی به موفقیت ، آمریکایی ها در طی 75 روز کاری منتهی به سالگرد ، از هشتگ # 75for75 استفاده کرده اند تا عکس های تاریخی از دهه های گذشته را به اشتراک بگذارند

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید