گارودا برای ادامه گسترش ناوگان حمل و نقل

گارودا اندونزی و GECAS برای دو باری حمل و نقل شده با بوئینگ B737-800 وارد قرارداد اجاره شده اند.

هواپیمای تبدیل شده به مسافر قرار است در اواسط سال 2020 به مرحله نهایی برسد و ظرفیت اضافی را برای کارگو گارودا اندونزی فراهم می کند که در حال حاضر از ناوگان سه فروند هواپیمای باری استفاده می کند.

GECAS گفت که باری های B737-800 کاملاً مناسب برای مسیرهای کوتاه و میان رده هستند که پایه و اساس شبکه برنامه ریزی شده Garduda را تشکیل می دهند.

این شرکت حمل و نقل از مرکز حمل و نقل بار در فرودگاه بین المللی سوکرنو-هتا در نزدیکی جاکارتا ، خدمات باربری اختصاصی برای حمل و نقل های پست و اکسپرس و همچنین تجارت الکترونیکی و محموله های عمومی را ارائه می دهد و خریدهای آنلاین مرزی را در اختیار شما قرار می دهد.

ریچارد گرین ، معاون ارشد GECAS و مدیر گروه هواپیماهای باری گفت: GECAS از ارائه این باری های بارور شده 737-800 به Garuda هیجان زده است.

محمد اقبال ، مدیر حمل و نقل و توسعه تجارت گارودا ، در اندونزی اظهار داشت: “ما مشتاقانه همکاری با GECAS را برای اجرای آخرین باربری Boeing 737-800 در ناوگان خود داریم.” “این باربری های تازه تبدیل شده 737-800 به عملیات رو به رشد ما و همچنین گسترش برنامه باربری ما کمک می کنند.”

در طول سال گذشته گزارش های مختلفی منتشر شده است که دامنه جاه طلبی های ناوگان حمل و نقل ناوگان گارودا را نشان می دهد – از چهار مورد در سال 2019 ، به هشت در سال 2020.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید