Globe Air Cargo خدمات حمل و نقل حیوانات را راه اندازی می کند

Globe Air Cargo (GAC) UK ، یک شرکت تابعه ECS Group ، “PetCare by ECS Group” را راه اندازی کرده است ، خدماتی که حیوانات خانگی را به صورت هوایی به انگلستان و از انگلیس حمل می کند.

این سرویس به حیوانات خانگی اجازه می دهد تا در همان پرواز با صاحبان خود ، در یک محیط با گرمای کنترل شده باشند. همچنین به مشتریان مستندات مورد نیاز کشور مورد نظر خود مطابق آیین نامه حیوانات زنده IATA را می دهد

میشل هاوس ، مدیر عامل GAC انگلیس گفت: “ما به عنوان GSA (نماینده خدمات عمومی) برای شرکتهای هواپیمایی که ما نماینده آنها ** هستیم ، ما دسترسی ترجیحی به ظرفیت داریم و ارتباط مستقیمی با شرکتهای هواپیمایی و نمایندگان رسیدگی منصوب داریم.” “سیستم ردیابی داخلی” ECS Group “، PATHFINDER ، زمان عزیمت مستقیم پرواز را به ما نشان می دهد و همچنین می توانیم بررسی کنیم که حیوان خانگی در زمان واقعی است.

“این همچنین بدان معنی است که وقتی یک شرکت هواپیمایی هواپیما را تغییر می دهد (به یکی بدون گرمای نگه داشته شده) ، می توانیم رزرو را به هواپیمایی منتقل کنیم.”

در چند سال گذشته شاهد راه اندازی چندین سرویس حیوان خانگی از طریق خطوط هوایی و GSSA بودیم زیرا آنها بازارهایی مانند حمل و نقل حیوانات را هدف قرار می دهند که به دلیل مراقبت اضافی مورد نیاز در هنگام حمل و نقل ، بازده بیشتری را کسب می کنند.

* محدودیت های هواپیما و اجازه مسیر.
** شرکت های هواپیمایی که GAC UK این سرویس را ارائه می دهد عبارتند از: Gulf Air ، Aero Mexico ، TUI ، Air Transat ، Royal Brunei و Vietnam Airlines.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید