BCUBE راه حل DG Autocheck IATA را تصویب می کند

کنترل کننده حمل و نقل بار BCUBE Air Cargo راه حل AutoCheck IATA Dangerous Goods (DG) اتخاذ شده را برای بهبود روشهای مربوط به استفاده از DG اتخاذ کرده است.

ابزار دیجیتالی به شرکتها این امکان را می دهد تا مطابقت با اعلامیه DG حمل و نقل را در برابر کلیه قوانین و مقررات مربوطه مندرج در آیین نامه IATA بررسی کنند.

همچنین این امکان را می دهد که داده های حمل و نقل الکترونیکی به طور مستقیم دریافت شود ، و از دیجیتالی شدن زنجیره تأمین محموله پشتیبانی می کند.

این شرکت گفت: “هدف اصلی از این ابزار دیجیتال بهبود روشهای دست زدن به DG به منظور جلوگیری از خطاهای کارایی ، افزایش هزینه ها و شکاف دانش ، کاهش تعداد مقررات جهانی برای اجرای و رعایت آنها و درنهایت کاهش زمان مورد نیاز است. برای بررسی صحیح اسناد و بسته های کالاهای خطرناک.

“آموزش مناسب پرسنل و امکانات کافی نیز به عنوان عناصر اصلی برای اطمینان از خدمات حمل و نقل ایمن و به موقع در نظر گرفته شده است.”

مائورو گریسافی ، مدیر اجرایی BCUBE Air Cargo ، اضافه کرد: “سالهاست که BCUBE به شدت در جهت بهبود استانداردهای ایمنی در بخش حمل و نقل هوایی در ایتالیا تلاش می کند.

به همین دلیل ما بلافاصله با IATA ابتکار عملکرد DG AutoCheck Solution موافقت کرده ایم. ما متقاعد شده ایم که برای ارتقاء امنیت عملیات خطرناک خوب ضروری است. ما به شدت اعتقاد داریم که با اتخاذ راه حل DG AutoCheck ، ما می توانیم به مشتریان خود خدمات کارآمدتر و رقابتی تری ارائه دهیم و بر کل صنعت زنجیره تأمین بار تأثیر مثبت بگذارد. ”

نیک کارن ، معاون ارشد IATA ، محموله مسافر فرودگاه و امنیت ، گفت: “قرار دادن اولویت اول همیشه اولویت این صنعت بوده است.” وی گفت: “با اجرای DG AutoCheck در فرایند DGD ، BCUBE تعهد خود را نسبت به کارایی ، انطباق و امنیت نیز نشان داده است. ما دیگران را در زنجیره تأمین بار تشویق می کنیم تا رهبری خود را دنبال کنند. “

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید