سعودی کارگو مجوز تولید ناخالص داخلی داروسازی را می دهد

سعودی کارگو برای عملکردهای دارویی خود به مجوز عملکرد توزیع خوب (تولید ناخالص داخلی اتحادیه اروپا) رسیده است.
صدور گواهینامه توسط SGS انجام شده است. این شرکت هواپیمایی نشان داد که خدمات ذخیره سازی و حمل و نقل آن “کلیه الزامات بین المللی” را برآورده می کند.

عبدالرحمن المبارک ، رئیس ارشد بازرگانی ، سعودیا کارگو گفت: “این گواهی به رسمیت می شناسد که سعودی بارگو با استانداردهای مدیریت کیفیت در سراسر زنجیره تأمین روبرو بوده و از آن استفاده می کند و رویه ها و سیاستهای کارآمد را برای دریافت و استفاده از داروها و محصولات پزشکی اعمال می کند.” .

این شرکت برای تجهیز “ایستگاه های اصلی خود در داخل پادشاهی با تجهیزات و تجهیزات پیشرفته برای کنترل درجه حرارت” سرمایه گذاری کرده است.

سال گذشته سعودی بارگو در فرودگاه بین المللی پادشاه عبدالعزیز جده برای ذخیره سازی داروهای سرد و دارویی افتتاح کرد تا همزمان با عرضه محصول FlyPharma شرکت هواپیمایی باشد.

این شرکت گفت: “این تسهیلات مطابق با استانداردهای بین المللی سازمان بهداشت جهانی و کمیته اروپایی داروهای دارویی برای استفاده های انسانی و همچنین استانداردهای محلی سازمان غذا و داروی عربستان سعودی است.” “این امکانات همچنین از درجه حرارت های مختلف اطمینان می دهند و ظروف شرکت های دارویی را که نیاز به راه حل های پیشرفته فناوری دارند ، در خود جای می دهد.”

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید