شرکت هواپیمایی Nippon Cargo Airlines مجدداً شبکه حمل و نقل را سامان می دهد

شرکت هواپیمایی Nippon Cargo (NCA) اعلام کرده است که شبکه خدمات خود را مجدداً سازماندهی می کند و تغییراتی که در ماههای آینده برای برنامه زمستانی خود به وجود آمده است.

در برنامه پرواز جدید ، از هشت هواپیمای باری بویینگ 747-8 هواپیمای آن استفاده می شود که سال گذشته به دلیل اختلاف اختلاف در تعمیر و نگهداری به همراه سه B747-400Fs پایه گذاری شده و به منظور “برآورده کردن بهتر نیاز مشتری و ارتقاء خدمات آن” طراحی شده است

هر 8 حمل و نقل 8 -با شروع برنامه تابستان مجدداً وارد خدمات شده بودند ، اما همانطور که قبلاً گزارش شده بود ، سه B747-400F به Atlas Air تحویل داده شدند تا پس از انجام زمین ، از طرف آن پرواز کنند

تغییرات برنامه زمانی ایالات متحده: از ژانویه سال 2020 ، به منظور طولانی کردن زمان های پذیرش صادرات ، پروازها از توکیو ناریتا به شیکاگو که قرار است از ساعت 2 تا 3 بعد از ظهر از ژاپن عزیمت کند ، اکنون بین ساعت 10:00 و 11:00 پرواز خواهد شد. علاوه بر این ، پروازها از شیکاگو به توکیو ناریتا هم اکنون بین ساعت 7 صبح و 8 صبح به ژاپن می رسد تا محموله ها بتوانند زودتر در مقصد بازیابی شوند.

برخی پروازهای لس آنجلس که توسط Atlas Air اداره می شوند و از B747-400F استفاده می کنند ، “تا حدی” با هواپیماهای بزرگتر B747-8F که توسط NCA اداره می شوند جایگزین می شوند.

تغییرات برنامه های آسیا: از 27 اکتبر ، NCA سرویس جدید و هفتگی خود را از شانگهای پودونگ تا شیکاگو اجرا می کند. شرکت هواپیمایی امیدوار است در آینده فرکانس را افزایش دهد.

تغییر برنامه برنامه های اقیانوس اطلس و اروپا: NCA خدمات جهانی خود را به حالت تعلیق درآورد (ناریتا – آنچورینگ – شیکاگو – فرانکفورت هان – میلان – ناریتا). برخی از این پروازها به نارتیا تغییر خواهد کرد – آنچورینگ – شیکاگو – آنچورینگ – ناریتا و بازگشت هواپیما به ناریتا پس از شیکاگو به جای ادامه دادن به اروپا.

آخرین پرواز برنامه ریزی شده NCA از شیکاگو به فرانکفورت-هان در تاریخ 24 دسامبر و آخرین پرواز برنامه ریزی شده از فرانکفورت-هان به ناریتا در تاریخ 25 دسامبر خواهد بود.

NCA چهار پرواز در هفته را در مسیر ناریتا – آمستردام – میلان – ناریتا ادامه خواهد داد. همچنین این سرویس به ارائه خدمات بین توکیو ناریتا و فرانکفورت از طریق آمستردام ادامه خواهد داد.

این شرکت هواپیمایی قصد دارد خدمات خود را بین توکیو ناریتا و میلان از طریق توافق ظرفیت استراتژیک با شرکت های هواپیمایی شریک تقویت کند

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید