فرودگاه شرمیتیوو برای تحقق رشد محموله های بین المللی با گمرک همکاری می کند

فرودگاه بین المللی شرمتیوو با هدف افزایش سطح بین المللی محموله های بین المللی ، روابط خود را با گمرکات موجود در این فرودگاه تقویت کرده است.

براساس اعلام آژانس حمل و نقل هوایی فدرال روسیه ، در طی نه ماه نخست سال 2019 ، فرودگاه شرمیتیوو بیش از 268،000 تن بار و پست را تحویل داده و رشد 7/7 درصدی سال قبل را نشان می دهد.

از این افزایش ، 73.8٪ موارد بین المللی هستند که تحت کنترل گمرک هستند.

میخائیل چویلیلکین ، معاون اول پروازهای هواپیمایی مدیر عامل شرکت ترمینال حمل بار شرتمیتوو مسکو کارگ ، گفت: رشد تجارت الکترونیکی نیاز به ایجاد یک رابطه نزدیک تر با گمرک و سرمایه گذاری در فناوری را موجب می شود.

وی گفت: “با توجه به اینکه بیش از 65٪ از معاملات امروز ترمینال شامل محموله های بین المللی و پستی است ، همکاری سودمند با گمرک شرتمیوو یک شرط ضروری برای جذب مشتری جدید و افزایش گردش مالی بار است.”

چوویلکین گفت: 23.7٪ از واردات بین المللی هوایی که توسط ترمینال مسکو کارگو انجام می شود ، محموله های تجارت الکترونیکی هستند و سهم به طور مداوم در حال رشد است.

در پاسخ ، گمرک مسکو و گمرک شرمیتیوو در تلاشند تا راه حل های جدیدی را با هدف کاهش زمان پردازش و ساده تر کردن مراحل ترخیص کالا از گمرک بار انجام دهند.

ماکسیم بالاندین ، ​​سرپرست دفتر گمرک باری در فرودگاه شرمتیوو ، گفت: “در مارس 2019 به منظور راحتی شرکت کنندگان در تجارت خارجی ، از جمله حمل و نقل های سریع ، یک پست کنترل بدنی به طور مستقیم در محل ترمینال مسکو مسکو قرار گرفت. این پست بازرسی گمرکی و همچنین ثبت کالای حمل شده توسط افراد و حمل بار را انجام می دهد.

وی اظهار داشت: با تشکر از معرفی اظهارنامه الکترونیکی و جریان اسناد و مدارک با توجه به رهاسازی کالاها در گمرک شرمتیوو و با توجه به روال ساده اظهارنامه گمرکی برای بارهای اکسپرس ، مشروط بر اینکه هیچ مشکلی در رابطه با اسناد وجود نداشته باشد و کالاهای وارداتی نیز در طبقه بندی شده اند. گروه “بدون ریسک” ، اکثر موارد در همان روزی که پذیرفته شده اند منتشر می شوند. “

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید