فرودگاه ادمونتون اولین مرکز تحویل هواپیماهای بدون سرنشین در جهان است

Drone Delivery Canada (DDC) نخستین مرکز تحویل هواپیماهای بدون سرنشین جهان در فرودگاه بین المللی ادمونتون است.

DDC با همکاری نمایندگی فروش ایر کانادا با سازمان فرودگاههای منطقه ای ادمونتون (ERAA) به توافق تجاری رسیده است تا از فرودگاه کانادا برای سکوی اختصاصی ارسال هواپیماهای بدون سرنشین خود استفاده کند

این دو شریک با استفاده از زیرساخت های پروازی هواپیماهای بدون سرنشین DDC ، مسیرهای پرواز را از ادمونتون ساخته و از  فرود و منطقه فرود زمین DDC استفاده می کنند.

کلیه عملیات مطابق آیین نامه حمل و نقل هوایی کانادا و مجوزهای پروازی حمل و نقل کانادا انجام خواهد شد و منوط به DDC است که کلیه مصوبات قانونی لازم را بدست می آورد.

رئیس و مدیر اجرایی DDC مایکل زهرا گفت: “با ERAA ، ما یک شبکه لجستیکی هواپیماهای بدون سرنشین را با محوریت این فرودگاه در سطح جهانی به عنوان قطب مسیری برای هواپیماهای بدون سرنشین متعدد برای مشتریان خود توسعه خواهیم داد.

وی ادامه داد: “ما برای تعیین مسیرهای خاص با ERAA و حمل و نقل کانادا همکاری خواهیم کرد ، و با ERAA و Air Canada برای مذاکره در مورد معیارهای درآمد و سایر شرایط تجاری ادامه خواهیم داد.

زهرا ادامه داد: “با توجه به  وسعت بالقوه این پیشنهاد بحث برانگیز ، چشم انداز درآمد آن می تواند قابل توجه باشد در حالی که همزمان مزایای لجستیکی عظیمی را برای منطقه به ارمغان می آورد.

“برای همه ذینفعان ما ، خوشحالم که گزارش می دهم که با همکاری EIA همکاری خواهیم کرد تا تخصص فعلی خود را در زمینه کار در یک فرودگاه بزرگ در فضای هوایی کنترل شده برای به دست آوردن فرصتهای مشابه در سطح جهان انجام دهیم.”

مدت اولیه توافق نامه پنج سال است که یک سال دیگر برای آن ادامه دارد مگر اینکه توافق نامه به طور رسمی فسخ شود.

میرون کین گفت EIA VP از خدمات هوایی و توسعه تجاری گفت که شرکا “ترافیک باری و راه حل های زنجیره تأمین را به طور جدی مدرنیزه می کنند”. کین اضافه کرد: “به همراه همکاری دیرینه ما با ایر کانادا ، ما مشتاقانه گسترش شبکه مشتریان DDC در فرودگاه شهر EIA ، منطقه شهری ادمونتون و سایر شرکای استراتژیک را داریم.

DroneSpot در EIA اتصال DDC را در پشتیبانی از رشد تجارت الکترونیکی ، داروسازی ، پیک و نفت و گاز افزایش می دهد. با تشکر از شرکای ما مانند NAV Canada و Transport Canada ، فرودگاه ما در پذیرش نوآوری پیشرو است. “

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید