آمازون ایر دو اتوبار را از اطلس به ATSG سوئیچ می کند

آمازون ایر بهره برداری از دو دستگاه باربری بویینگ 767-300 را از Atlas Air به شرکت هواپیمایی ATSG International Transport Air International (ATI) منتقل کرده است.

اطلس این حرکت را تأیید کرد و خاطرنشان کرد: این هواپیما هنوز هم از اجاره هواپیمای Titan Aviation اجاره به آمازون خشک می شود.

اطلس و آمازون گفتند که این اقدام به تنظیم شبکه مرتبط است.

سخنگوی سخنگوی این شرکت به Air Cargo News گفت: “طبق قرارداد ما ، گزینه آمازون برای تنظیم تنظیمات در شبکه خود فراهم شده است.”

لیزینگ هواپیمایی تایتان همچنین 17 B767-300 را که Atlas Air به پرواز خود برای آمازون پرواز می کند ، اجاره می دهد. تمام 19 هواپیمای لیزینگ هواپیمایی تایتان تحت توافق های بلند مدت که بین سالهای 2026 تا 2028 منقضی شده اند به آمازون اجاره داده می شوند. ”

سخنگوی ATSG همچنین این اقدام را تأیید کرد: “ATI ، این دو هواپیمای اضافی را به نمایندگی از آمازون به بهره برداری خواهد رساند. مثل همیشه ، ما همچنان به نیاز مشتریان خود برای ارائه گزینه های نوآورانه بار هوایی به بازار پاسخ می دهیم. ”

سخنگوی آمازون افزود: ما دائماً به نمایندگی از مشتریان خود در حال نوآوری هستیم و هر از گاهی به معنای ایجاد تنظیماتی در شبکه هوایی خود هستیم. دو هواپیما که قبلاً به اطلس اختصاص داده شده بودند ، اکنون توسط یک شرکت هواپیمایی دیگر اداره می شوند. ”

– قطب هوای جدید دالاس آمازون در ماه نوامبر افتتاح شد

– آمازون برای سرمایه گذاری در اپراتور باربری کانادایی Cargojet

– آمازون برای اجاره 15 باربری دیگر از GECAS به این ترتیب که عملیات تحویل را متوقف می کند

هر دو شرکت هواپیمایی با هواپیماهایی که ناوگان آمازون هوایی را از 44 باربری تشکیل می دهند ، کار می کنند: چهار B737-800Fs ، 28 B767-300Fs و 12 B767-200F.

در همین حال ، آمازون ایر مشغول گسترش شبکه هواپیمایی خود است.

در اوایل ماه جاری ، غول تجارت الکترونیکی فاش کرد که مرکز هوایی جدید آن در فرودگاه ائتلاف فورت ورث در ماه اکتبر افتتاح می شود.

آمازون همچنین حضور خود را در شیکاگو راکفورد بین المللی (RFD) گسترش می دهد.

این شرکت حمل بار همچنین برنامه هایی را برای اضافه کردن یک مرکز مرتب سازی جدید پارک هوایی ویلمینگتون نشان داده است.

و در سینسیناتی / فرودگاه کنتاکی شمالی آمازون در حال توسعه یک مرکز هوایی 1.5 میلیارد دلاری با فضا برای 100 هواپیما است.

سرانجام ، هفته گذشته فرودگاه سنت لوئیس فاش کرد که آمازون ایر استفاده از امکانات حمل بار هوایی خود را از طریق توییتر آغاز کرده است.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید