“یخ گرم” در انبار پرواز هواپیمای سیدنی کشف شد

یک عکس منتشر شده که توسط پلیس نیو ساوت ولز در تاریخ 31 اکتبر 2019 در دسترس است ، نشان می دهد بطری های سس فلفل قرمز sriracha حاوی متیل آمین که در سیدنی استرالیا ضبط شده است. تحقیقات مشترک منجر به دستگیری چهار مرد به دلیل واردات 400 کیلوگرم متیل آمفتامین پنهان شده در بطری ها شد.

نیروی مرزی استرالیا (ABF) به تازگی 400 کیلوگرم متیل آمفتامین (که معمولاً با عنوان “یخ” شناخته می شود) پیدا شده است و در 768 بطری سس فلفل قرمز وارد شده از ایالات متحده مخفی شده است.

مأمورین ABF در 15 اکتبر سال 2019 محموله حمل و نقل هوایی را در یک انبار پرواز هواپیما در سیدنی رهگیری کردند. در زمان معاینه ، آنها “ناسازگاری” را به وجود آوردند که باعث می شد آنها محموله ها را ترکیب کنند و آزمایش کنند.

به این ترتیب “یخ” کشف شده دارای ارزش بالقوه خیابان بیش از 300 میلیون دلار است.

پلیس همچنین یک وسیله نقلیه و یک هتل را جستجو کرد که در آنجا موارد اضافی مربوط به این محموله را پیدا کرد. تصور می شود که بطری ها برای آزمایشگاه مخفی در منطقه کلان شهر سیدنی جایی که متیل آمفتامین استخراج می شد ، محدود شده اند.

ABF تأیید کرد که چهار مرد به “تلاش برای داشتن کالای تجاری غیر مجاز واردات: مواد مخدر تحت کنترل و تهیه داروی تجاری بزرگ” متهم شده اند.

کمیته جرایم سازمان یافته فرماندهی امور خارجه نیو ساوت ولز (NSW) و کمیسیون جرایم جنایی NSW Strike Force Diffey را در سپتامبر سال 2018 به منظور بررسی پولشویی هماهنگ در سراسر سیدنی و واردات و تهیه مواد مخدر غیرقانونی به ایالت تأسیس کردند.

بررسی های Strike Force Diffey در مورد محموله “یخ گرم” ، همراه با مقامات آمریکایی ادامه دارد.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید