یادداشتهای ACI World “فشار رو به پایین”

براساس داده های گردآوری و تجزیه و تحلیل شده توسط Airports Council International (ACI) World ، بازار جهانی پرواز هواپیمایی در ماه آگوست همچنان رو به کاهش است ، زیرا حجم ها در مقایسه با ماه مشابه سال 2018 5 درصد کاهش یافته است.

تجارت جهانی و چالش های اقتصادی به دهمین ماه متوالی رشد منفی کمک کرده است ، خواه از نظر هواپیمایی داخلی (که ثابت بوده اما در ماه اوت سال 1.3 درصد کاهش یافته است) یا محموله های بین المللی (که 6.6٪ کاهش یافته است).

برای سال گذشته ، حجم ها در مقایسه با سال 2018 2.9٪ کاهش داشته است.

“آنگلا گیتنس” مدیر کل ACI جهان گفت: “رشد کلی این صنعت از ابتدای سال رنج می برد.”

نتایج در همه مناطق ضعیف بود. رکود ناگهانی در بازار داخلی آمریکای شمالی منجر به افت کلی 3.2 درصدی شد ، اگرچه این کشور موفق ترین بازار بزرگ در مقاومت در برابر کاهش صنعت به عنوان یک کل بوده است.

جنگهای تجاری از جمله جنگ بین ایالات متحده و چین ، و آنچه ACI World از آن به عنوان “بی ثباتی عمومی در روابط دیپلماتیک” یاد کرد ، احتمالاً در ماه های آینده بر محموله های هوایی آمریکای شمالی تأثیر خواهند گذاشت.

همچنین رنج ناشی از این عوامل و همچنین تنش بین ژاپن و کره جنوبی ، پرواز هواپیما در بازار آسیا و اقیانوسیه در ماه آگوست 6.8٪ کاهش یافت.

اروپا ، آمریکای لاتین-کارائیب ، خاورمیانه و آفریقا نیز به ترتیب 3.7٪ ، 5.2٪ ، 5.9٪ و 10.3٪ کاهش داشته اند. ACI World خاطرنشان کرد که قبلاً آفریقا از روند نزولی کلی فرار کرده بود.

گیتنز با نگاهی به جلو اظهار داشت: “ما خوشبین هستیم که تصمیمات صحیح دیپلماتیک و سیاسی حاکم بر شرایط بهتر برای رشد جهانی باشد اما با یک روند کاهش اقتصادی و جنگ های تجاری هنوز رواج دارد ، چشم انداز صنعت در سال 2019 همچنان چالش برانگیز است.”

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید