باربری قطر ایرویز خدمات باربری شفاف به مکزیک را آغاز می کند

باربری قطر ایرویز خدمات حمل و نقل هوایی شفاف به گوادالاجارا را از ماکائو آغاز می کند

پس از یک سال بسیار موفق در سال 2018 ، شرکت باربری شبکه حمل و نقل بار خود را به مقصد جدید گوادالاجارا گسترش داد

Qatar Airways Cargo خدمات باری را به گوادالاجارا ، مکزیک آغاز کرده و شبکه خود را در منطقه قاره آمریکا گسترش داده است. مقصد جدید توسط هواپیمای بویینگ 777 هواپیمایی  ارائه می شود.

گوادالاجارا به عنوان مقصد جدیدی در مسیر باربری واضح و شفاف تر  که از تاریخ 6 ژانویه 2019 شروع می شود ، اضافه شده است. این بار بارگیری دو بار در هفته به طور مستقیم از ماکائو به لس آنجلس در آمریکای شمالی عزیمت می کند و پیش از عزیمت به مکزیکو سیتی که وارد گوادالاکارا می شود ، متصل می شود. برای دوحه از طریق Liège. گوادالاجارا پایتخت و بزرگترین شهر ایالت جالیسکو در مکزیک است. این کشور دارای سومین زیرساخت اقتصادی و صنعتی در مکزیک است. عمده صادرات در پروازها شامل مواد قابل حمل و محموله های عمومی است ، در حالی که محموله های عمومی اکثر واردات را تشکیل می دهد.

مدیر خدمات باربری قطر ایرویز ، آقای Guillaume Halleux گفت: “ما سال 2018 بسیار موفقی را پشت سر گذاشتیم. مشتریان ما از مسیر شفاف استقبال کرده اند ، که یک راه حل سریع تر از اقیانوس آرام برای صادرات آسیایی است که برای قاره آمریکا تعیین شده است ، و ما خوشحال هستیم. برای اضافه کردن گوادالاجارا به عنوان توقف دیگر در این مسیر. باربری  در این هفته دو بار ظرفیت قابل توجهی را در داخل و خارج از این مقصد ارائه می دهد و علاوه بر این مهم برای شبکه در حال گسترش ما بیش از 60 مقصد حمل و نقل است. راه‌اندازی این سرویس حمل و نقل به گوادالاجارا نه تنها یک سرویس پایدار و مطمئن را ارائه می دهد بلکه به رشد اقتصادی و تجاری در مکزیک نیز کمک می کند. “

سال 2018 برای قطر ایرویز باربری بسیار موفقیت آمیز بوده است که حجم محموله ها در سال 2018 در مقایسه با سال 2017 10 درصد افزایش یافته است. صادرات 14 درصد رشد داشته و محموله های حمل و نقل 12 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است. محصولات شرکت مخابراتی نیز با رشد تناژ مثبت و معرفی چندین پیشرفت در محصولات خود ، مانند استفاده از سیستم مدیریت خودکار پست الکترونیکی در شبکه خود ، فوق العاده خوب عمل کرده اند و به نفع مشتریان پستی و تجارت الکترونیکی است.

این شرکت هواپیمایی علاوه بر راه اندازی خدمات حمل و نقل بار به ماکائو و آغاز خدمات حمل و نقل باری و شفاف ، ظرفیت حمل بار را نیز به چندین مقصد مهم اضافه کرد و همچنین دو قطعه باربری جدید Boeing 777 را به عنوان بخشی از استراتژی توسعه خود دریافت کرد. شرکت هواپیمایی قطر ایرویز با بیش از 300 منشور حمل محصولات مختلفی از دامهای نژاد ، گاو ، داروسازی ، مواد غذایی قابل حمل ، پوشاک و اتومبیل را اداره کرد. این شرکت حمل بار همچنین در سال 2018 موفق به کسب دو جایزه معتبر در صنعت شد و رشد مداوم و تأکید خود را بر ارائه بالاترین سطح خدمات در صنعت حمل و نقل هوایی نشان داد.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید