ترمینال باربری هوایی جدید دوحه برای قطر کارگو

فرودگاه بین المللی حمد (HIA) ، قطب هوایی دوحه پرچمدار قطر ایرویز کارگو ، از برنامه های بلندپروازانه برای ساخت ترمینال جدید پرواز هوایی پرده برداری کرده است که ظرفیت آن را به حدود 3/3 میلیون تن در سال افزایش می دهد.

ترمینال پیشرفته ، که قرار است تا سال 2023 به بهره برداری برسد ، شامل یک تسهیلات چند سطحی با 85000 متر مربع زیر بنای ، در سه سطح و همچنین سه سطح مزانشیمی تقریباً 323،000 متر مربع است. بیانیه رسمی گروه هواپیمایی هواپیمایی قطر توضیح می دهد که منطقه ناخالص است. ظرفیت بار فعلی سالانه 1.4 میلیون تن است.

اکبر آل بیکر ، مدیر اجرایی گروه هواپیمایی هواپیمایی قطر ، فاش کرد: “گسترش فرودگاه بین المللی حمد یک بخش اساسی برای موفقیت آینده گروه هوایی قطر و البته آماده سازی کشور برای میزبانی مسابقات جام جهانی 2022 و بعد از آن است. . همچنین این یک نشانه قوی است که اقتصاد قطر مقاوم است و به عنوان یک محرک اقتصادی دیگر عمل می کند و فرصت های عالی را برای پیمانکاران محلی و بین المللی فراهم می کند. ”

باربری قطر ایرویز بیش از 60 مقصد حمل و نقل در سراسر جهان از طریق قطب دوحه خود انجام می دهد و همچنین بیش از 160 مقصد مهم تجاری و تفریحی را در سراسر جهان با بیش از 250 هواپیما حمل و نقل می کند. ناوگان باربری قطر شامل دو باربری B747-8 ، 17 باربری B777 و پنج باربری A330 است.

مطاب مرتبط : حمل هوایی بار کارگو

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید