عمان در آستانه رویای محموله

گروه هواپیمایی هواپیمایی OMAN (OAG) ، که شامل 10 شرکت هواپیمایی ,هواپیمایی پرچم عمان و 10 فرودگاه سلطانیت است ، طرحی بلندپروازانه را برای تبدیل شدن به یک مرکز حمل و نقل هوایی و تدارکات پیشرو در طی 20 سال آینده و بعد از آن ، تهیه کرده است.

برای کاهش اعتماد به درآمدهای نفتی ، گروهی که در حال حاضر بر 54 مسیر بین المللی نظارت دارد ، متهم به توسعه بخش حمل و نقل هوایی به یک نیروی اصلی اقتصادی در منطقه شده است.

عمان واقع در قلب یک مثلث تجاری آسیا ، آفریقا و اروپا واقع شده است و عمان می تواند از افزایش پیش بینی شده در حجم حمل و نقل شرق به غرب ، افزایش گردشگری منطقه ای و داشتن پتانسیل عظیمی به ویژه برای توسعه تجارت محموله های هوایی دریایی ، بهره مند شود. این گروه اصرار دارد.

این گروه یادداشت می کنند که دو سوم جمعیت جهان در سه قاره طی هشت ساعت از مسقط در شمال و یا سلاله در جنوب زندگی می کنند.

سلطان نشین قصد دارد حجم پروازهای سالانه هواپیمایی خود را که در 9 ماه اول سال 2019 بالغ بر 237.165 تن بود ، افزایش دهد. این کشور تا سال 2040 1.5 میلیون تن در سال هدف قرار داده است.

استراتژی جسورانه باربری عمان تا معرفی فناوریهای جدید گسترش یافته است
این جهش از طریق OAG با محوریت “راهروهای حمل بار” در بازارهای کلیدی ، مانند استفاده از رشد قابل توجه در منطقه آسیا ، بوجود خواهد آمد. اعمال موقعیت و اتصالات عمان به آفریقا ، به ویژه آفریقای شرقی ؛ و همچنین با مناطق خاص مانند روسیه و قزاقستان ، که در آن توافق های تجاری دوجانبه موجود ، چشم انداز رشد بیشتر و توافق نامه های مربوط به حقوق ترافیک وجود دارد.

ماه گذشته ، یک هیئت عمانی ، از جمله متخصصان عمان ایر ، توافق نامه ای را برای خدمات جدید بین عمان و قزاقستان شامل 14 پرواز هفتگی مسافر و شکم باری امضا کردند.

فرودگاه بین المللی مسقط که بخش اعظمی از محموله هوایی سلطانیت را به عهده دارد و اخیراً به عنوان پیشرفته‌ترین فرودگاه خاورمیانه برگزیده شد ، در حال حاضر در تلاش برای دستیابی به مرکز حمل و نقل هوایی بین المللی انجمن هوایی (IATA) مرکز عالی برای تدارکات قابل ویرایش (CEIV Fresh) است. بیانیه اشاره می کند.

با کمال تعجب ، استراتژی جسورانه بار محموله گروه عمان به معرفی فن آوری های جدید برای فعالیت های آینده گسترش می یابد.

آگاهی از اهمیت دیجیتالیز می تواند به طور بالقوه به سلطان قورباغه برخی دیگر در این صنعت که در تصمیم گیری های بی پروا در مورد پیشرفت فن آوری پیچیده هستند کمک کند. این در نهایت می تواند این گروه را با برخی از موفق ترین مشاغل حمل و نقل هوایی – مشاغلی که هیچ وقت برای رسیدن به آینده ای بدون کاغذ تلف نکرده اند ، به یک گروه مساوی تبدیل کند.

سلطان آل روحی ، مدیر برنامه تدارکات هوایی در گروه هوانوردی عمان ، اظهار داشت: “توسعه دیجیتال نحوه کار صنعت ما را تغییر می دهد ، و عمان مصمم است که دارای یک سیستم حمل و نقل هوایی ، یکپارچه با بنادر – از جمله دوم شلوغ ترین منطقه در منطقه صلاله – که قادر به اتخاذ و ادغام جدیدترین ابتکارات الکترونیکی برای سهولت ، سریعتر و ارزان تر تجارت است. ”

در اکتبر سال 2018 ، عمان اتوبوس الکترونیکی هوایی IATA (e-AWB) را برای جایگزین کردن بارنامه هوایی کاغذ به تصویب رساند و بدین ترتیب از ادغام سیستمهای جامعه حمل بار و بندر و فرودگاه ، از جمله سیستم گمرک الکترونیکی خود بیلیان سلطانیت استفاده کرد.

این حرکت مشتریان را قادر می سازد که در عمان یا با عمان مشاغل تجاری داشته باشند ، می توانند در زمان واقعی هزینه های پرداخت ، ردیابی ، پاکسازی و پردازش کلیه محموله های چند مودال را انجام دهند.

گروه هواپیمایی هواپیمایی عمان رشد سالانه باربری هوایی را تا سال 2030 پیش بینی کرده است:

2019 – 257k
2021 – 348k
2022 – 417k
2023 – 519k
2024 – 569k
2025 – 597k
2026 – 625k
2027 – 652k
2028 – 677k
2029 – 702k
2030 – 728k

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید