آیا محموله های خنک می توانند ثروت محموله های هوایی را گرم کنند؟

مشاغل حمل بار AIR که در تلاش برای تحمل یخ زدگی جهانی در بقیه پروازهای هواپیما هستند ، باید به جای آن روی بخش حمل و نقل سردخانه یخچال و فریزر تمرکز کنند ، که در طول 20 سال آینده و بعد از آن چیزهای داغ خواهد بود.

به گفته این محقق MarketsandMarkets ، بازار حمل و نقل مواد غذایی منجمد در سرتاسر جهان به ارزش تقریبی 15.5 میلیارد دلار غذا در سال 2019 خدمت کرده است – اما طبق گفته محقق MarketsandMarkets ، پیش بینی می شود تا سال 2025 به 21.6 میلیارد دلار سالم برسد.

ماهی و سایر غذاهای دریایی – که همگی به طور سنتی کالاهای بزرگ حمل و نقل هوایی هستند – سال گذشته بیشترین سهم را در بازار حمل و نقل یخچال و فریزر به خود اختصاص داده اند و پیش بینی می شود که مطابق با کل بازار فاسد شدنی زنجیره سرد از چشم انداز رشد حتی بالاتری برخوردار باشد. تخمین زده می شود تا سال 2023 به ارزش 293 میلیارد دلار برسد.

نکته اصلی این پیشرفت افزایش تقاضای مصرف کننده برای مواد غذایی قابل فساد است. به غیر از غذاهای دریایی ، این موارد شامل موارد خنک و یخ زده مانند لبنیات است که شامل دسرهای منجمد ، گوشت ، میوه و سبزیجات و همچنین محصولات نانوایی و شیرینی می باشد.

رشد صادرات بین المللی ناشی از آزادسازی بیشتر تجارت و تعرفه های پایین تر باعث می شود سهولت جابجایی های فرسایش ناپذیر مرزی ، همراه با گسترش صنعت خرده فروشی مواد غذایی ، عوامل بزرگی است که در مسیر پایدار صعودی این بخش نقش دارند.

پیشرفت های تکنولوژیکی در سیستم های حمل و نقل خنک
منطقه آسیا اقیانوس آرام بزرگترین قطعه کیک حمل و نقل یخچال و فریزر را در سال 2019 سرو کرد ، زیرا دولت های منطقه سرمایه گذاری خود را در پروژه های توسعه زیرساخت های حمل و نقل با منوی فرودگاه های جدید ، بزرگراه ها و راه آهن افزایش دادند.

به عنوان مثال ، دولت چین با توجه به داده های دولت ، در سال 2018 به میزان قابل توجهی در زیرساخت های حمل و نقل خود سرمایه گذاری کرده و 328 میلیارد دلار در 11 ماه اول سال هزینه کرده است. وزارت حمل و نقل چین همچنین بر سرعت بخشیدن به ساخت مراکز تدارکات برای حمل و نقل و ذخیره سازی در داخل این کشور تمرکز دارد.

در همین حال ، پیش بینی های بیشتر فن آوری در سیستم های یخچال ، به ویژه تجهیزات جدیدی که توسط ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل یخچال و فریزر برای کاهش تأثیر محیط زیست ارائه می شود ، سهولت عملکردهای آینده را امکان پذیر می کند.

همچنین انتظار می رود افزایش ادغام تجهیزات جدید و پیشرفته تر ، به ویژه دستگاه هایی با قابلیت های چند درجه دما ، فرصت های رشد را برای ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل یخچال دار و تولید کنندگان محصولات غذایی منجمد و سرد ایجاد کند.

استفاده از ظروف مخصوص که قادر به “نادیده گرفتن” دمای ویرانگر محیط در هر نقطه از جهان هستند ، به طور پیوسته افزایش می یابد و بدین ترتیب فرصت های جدید و تازه ای برای تحویل غذا فراهم می شود.

با این حال ، این بازار ظریف باقی مانده است ، بازاری که مانع از چالش های مداوم نگهداری محصولات در هنگام حمل و نقل – که در صنعت به عنوان یک دما دما شناخته می شود – و عدم سرمایه گذاری زیرساخت های مربوط در کشورهای نوظهور است.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید