نحوه تغییر SkyCargo امارات به تجارت الکترونیکی

گزارش های ONLINE می گویند که یک هواپیمای باری هواپیمایی آذربایجان Silk Way A-12 در افغانستان سقوط کرده است و هفت عضو خدمه را کشته است.

به گزارش هوانوردی هلالد ، آنتونوف در حال انجام پرواز باری از اردوگاه دوایر (اردوگاه نظامی سابق تفنگداران دریایی ایالات متحده واقع در دره هلمند رود در منطقه گرمسیر در افغانستان) به یک مکان داخلی نامشخص در افغانستان است.

اعتقاد بر این است که این باری با 9 عضو خدمه پس از شکست موتور در هنگام خروج از کمپ دوایر ، قد خود را از دست داد.

هفت سرنشین در اثر حریق با زمین از بین رفتند.

دو تن از خدمه اوکراینی با جراحات جدی جان سالم به در بردند و در شرایط بحرانی به بیمارستان منتقل شدند.

طبق گزارش ها ، کمیسیون تحقیقات تصادفات جمهوری آذربایجان یک تیم تحقیق را به کمپ دوایر اعزام کرده است.

این خدمه متشکل از یک شهروند ازبکستان (کاپیتان) ، سه اوکراینی و پنج آذری بود.

شرکت هواپیمایی ابریشم راه ، در بین انواع دیگر هواپیماها ، دو آنتونوف آن-12BP (4K-AZ23 و 4K-AZ63) ، دو آنتونوف آن-12BK (4K-AZ33 و 4K-AZ93) و یک آنتونوف آن-12B (4K-AZ25) فعالیت می کند. ) Aviation Herald می گوید 4K-AZ25 در اوایل 18 مه از باکو (جمهوری آذربایجان) به سمت بگرام دیده می شد و 4K-AZ93 در 18 مه در باکو کار می کرد و دوباره باکو را ترک نکرد.

در بیانیه وب سایت هواپیمایی آمده است: ناوگان هواپیمایی Silk Way Aly از هواپیماهای Ilyushin و Antonov با “بالاترین استانداردهای ایمنی و امنیت هواپیمایی” مطابقت دارد.

این شرکت هواپیمایی با داشتن یک شبکه مسیری بیش از 50 مقصد در سراسر جهان ، “راه حل های مقرون به صرفه برای نیازهای حمل و نقل بار شما” را ارائه می دهد ، و تجربه گسترده ای در مناطقی دارد که توسط پروازهای برنامه ریزی نشده قابل دسترسی هستند.

این علاوه بر پروازهای منظم در مسیرهای بین قاره ای است که در سراسر آسیا و اروپا از یک مرکز مستقر در باکو امتداد می یابد.

این شرکت هواپیمایی می گوید: “ما با سازمان های دولتی و غیردولتی از سراسر جهان همکاری می کنیم تا هر درخواستی را ، هر چقدر هم که پیچیده باشد ، راه حل ارائه دهیم.”

Silk Way ، در حال حاضر دارای هواپیماهای Ilyshin IL-76 و Antonov AN-12 است و اخیراً توافق جدیدی را با شرکت دولتی آنتونوف اوکراین درباره خرید 10 هواپیمای حمل و نقل نوع An-178 با ظرفیت متوسط ​​انجام داده است.

زور آخوندوف رئیس جمهور ابریشم راه و دیمیتری کیوا رئیس جمهور و طراح اصلی آنتونوف اولین توافقنامه ای را در رابطه با فروش این نوع هواپیماها امضا کردند.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید