چرا اکنون سعودی کارگو رسماً خنک است

SAUDIA Cargo ، بخش حمل و نقل هوایی شرکت هواپیمایی  عربستان سعودی ، گواهی عملکرد توزیع خوب اتحادیه اروپا (تولید ناخالص داخلی اتحادیه اروپا) را برای حمل و نقل هوایی داروهای دارایی دریافت کرده است – از SGS متخصص بازرسی ، تأیید ، آزمایش و صدور گواهینامه جهانی. .

بیانیه رسمی شرکت تأکید می کند: “این تاییدیه نشانگر یک دستاورد جدید و به رسمیت شناختن شایسته نگهداری و حمل و نقل با کیفیت بالا از داروها و محموله های پزشکی است.”

سعودی کارگو مشغول بازسازی زیرساختهای داروسازی خود از جمله اشتغال پرسنل متخصص ، ارتقاء کیفیت انبارهای خود که برای تهیه محصولات پزشکی طراحی شده اند ، و سرمایه گذاری در جدیدترین تجهیزات و دستگاههای کنترل دما – که همه اینها از عوامل مهم تأمین هستند. خدمات تدارکات هوایی برای محموله های پرواز هواپیما و علوم حیات.

این شرکت همچنین تأسیسات جدید ذخیره سازی سرماخوردگی را ایجاد کرده است که دارای جدیدترین فناوری برای ذخیره داروهای دارویی و داروها در ایستگاه های اصلی اصلی است ، توسعه ای که مطابق با استانداردهای بین المللی سازمان بهداشت جهانی (WHO) و کمیته اروپایی محصولات دارویی برای استفاده های انسانی باشد ، بیانیه رسمی می افزاید: و همچنین رضایت از استانداردهای محلی سازمان غذا و داروی عربستان سعودی.

عبدالرحمن المبارک ، مدیر ارشد بازرگانی سعودی کارگو ، توضیح می دهد که صدور گواهینامه برای بخش حمل بار چیست: “این گواهینامه تشخیص می دهد که سعودی کارگو با استانداردهای مدیریت کیفیت در سراسر زنجیره تأمین نگهداری و مطابقت دارد و رویه ها و سیاست های کارآمد را برای دریافت و استفاده می کند. رسیدگی به داروها و محصولات پزشکی بدون هیچ گونه خطری. ”

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید