Lufthansa Cargo دو B777F جدید را نیز بدست می آورد

LUFTHANSA Cargo با خرید دو B777F جدید دیگر ، در مرحله بعدی قرار دارد.

این هواپیما که در فرانکفورت مستقر خواهد بود و قرار است توسط کارخانه سازنده هواپیماهای آمریکایی در سال 2020 تحویل داده شود ، بیانیه رسمی ای از شرکت هواپیمایی پیشرو بار آلمانی را نشان می دهد ، می نویسد Thelma Etim.

بیانیه می افزاید: 10 فروند باربری MD-11 که قبلاً جزئی از آن با B777F جایگزین شده اند ، انتظار می رود که تا پایان سال آینده از ناوگان خارج شوند.

پیتر گربر ، رئیس اجرایی و رئیس هیئت اجرایی لوفت هانزا کارگو ، درباره برنامه ناوگان هواپیمایی توضیح می دهد: “ما در زمینه اطمینان حداکثری سرمایه گذاری می کنیم و میزان انتشار گازهای گلخانه ای به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

وی گفت: “نوسازی ناوگان ما بزرگترین سهمی است که ما می توانیم در  کوتاه مدت به آینده کمک کنیم. ما مسئولیت شرکت خود را با مسئولیت شرکت ها ترکیب می کنیم. ”

این شرکت هواپیمایی می گوید ظرفیت بار و دامنه بالاتر B777F باعث می شود در آینده عملکرد باربری یکسان حاصل شود اما با حرکات قابل توجهی کمتر هواپیما.

“مشتریان Lufthansa Cargo در پایان حمل و نقل همان ظرفیت حمل بار را در اختیار دارند که در ابتدای کار در هنگام بهره برداری از 18 MD-11F بودند. علاوه بر ناوگان خود ، Lufthansa Cargo همچنین می تواند از ظرفیت بار چهار B777F که توسط AeroLogic اداره می شود ، استفاده کند. ”

Lufthansa Cargo ابتدا سه جت MD-11F را به دلیل “مزایای کارآیی” آن در سال 1991 به بهره برداری رساند. از سال 2005 ، آن نوع هواپیما جایگزینی برای باری های چهار موتوره B747 جامبو بود. در این بیانیه توضیح داده شده است که B777F با موتورهای دوقلو در حدود 20 درصد کارآمدتر بوده و CO2 کمتری از MD-11F منتشر می کند.

مدل جدید همچنین استانداردهای دقیق محافظت از سر و صدا سازمان بین المللی هواپیمایی را رعایت می کند.

این شرکت هواپیمایی علاوه بر ناوگان خود ، ظرفیت های نگهدارنده شکم شرکت های هواپیمایی Lufthansa آلمان ، اتریش ایرلاینز ، بروکسل ایرلاینز ، Eurowings و SunExpress را نیز به بازار عرضه می کند. درمجموع ، حدود نیمی از محموله ها در ناحیه شکم مسافربری حمل می شوند.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید