Alibaba برای راه اندازی خدمات حمل و نقل باری چین و روسیه

بازوی تدارکات Alibaba ، Cainiao با Aviastar-Tu و Pochta روسیه به منظور پروازهای باری با کالاهای تجارت الکترونیکی همکاری کرده اند.

براساس گزارشی در رویترز ، کائینیاو هفت باربری از دو شرکت روسی را اجاره خواهد کرد تا پروازهای روزانه از چین به مسکو ، یکاترینبورگ و کراسنویارسک را به نمایندگی از AliExpress روسیه انجام دهند.

این اقدام با هدف کاهش زمان تحویل سفارشات از روسیه به چین به 10 روز انجام شده است.

Aviastar-Tu تنها شرکت حمل و نقل روسی نیست که از رشد تقاضای تجارت الکترونیکی بهره می برد.

ماه گذشته ، شرکت هواپیمایی اتران ششمین باربری خود را برای ایجاد ظرفیت اضافی برای تهیه یک “جایزه تجارت الکترونیکی” اضافه کرد.

این شرکت اعلام کرد که باربری اضافی به آن کمک می کند تا تقاضای رو به رشد برای تجارت الکترونیکی از جمله نامه از طریق پست بین چین ، روسیه و کشورهای مشترک المنافع را برآورده سازد.

به عنوان بخشی از فشار تجارت الکترونیکی ، Volga-Dnepr سال گذشته با بازوی تدارکاتی Cainiao غول تجارت الکترونیکی چینی Alibaba ، تشکیل داد.

در این مشارکت ، عطاران خدمات هفتگی خود را از مرکز فناوری ، Hangzhou ، که همچنین یک دروازه مهم تجارت الکترونیکی است ، به ریگا راه اندازی کردند.

این شرکت همچنین با شرکت هواپیمایی سنگاپور و هواپیمایی اکسپرس چینی YTO همکاری ایجاد کرده است و برنامه هایی را برای تأسیس پنج قطب جهانی لجستیک برای پاسخگویی به تقاضا برای تحویل سریعتر نشان داده است.

Cainiao برنامه هایی را برای پنج مرکز تدارکات جهانی نشان می دهد
عطران با گسترش “جایزه تجارت الکترونیکی” ، گسترش ناوگان را ادامه می دهد
Volga-Dnepr به حامل ترجیحی برای بازوی لجستیک Alibaba تبدیل شد

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید