هواپیمایی AirBridgeCargo محموله های واکسن را ثبت کرد

خطوط هوایی RUSSIA حمل محموله دارویی ضبط شده از 27 کانتینر Envirotainer پر از واکسن های مورد نیاز فوری را در یک پرواز واحد از میلان به پکن برای حمل و نقل جهانی Kuehne + Nagel ایتالیا انتقال داد.

یکی از خدمات ABC B747-8F از قطب آن در مسکو شرمتیوو ، ظروف را قبل از اینکه در تاریخ 30 اکتبر به پکن منتقل شود ، به شرکت حمل و نقل زمینی ALHA در میلان تحویل داد.

وی گفت: “هر مرحله از حمل و نقل ، از اولویت رزرو تا نظارت بر روند بارگیری ، همراه با بارگیری صاف و بدون درز در مرکز حمل بار مسکو و بارگیری بر روی یک پرواز متصل به پکن ، در همان روز ، تحت نظارت  ما بود. تیم داروسازی اختصاصی به همراه اپراتورهای محلی و کارمندان خدمات مشتری ، “در بیانیه رسمی شرکت توضیح می دهد.

علاوه بر این ، پشتیبانی توسط سیستم برج کنترل ABCs ، انجام شده است که مانیتورینگ بصورت شبانه روزی پرواز را کنترل می کند.

در ماه اکتبر ، مرکز مسکن ABC مجدداً توسط انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) برای رسیدگی و حمل و نقل داروهای دارایی مجدداً تأیید شد.

در پنج سال گذشته ، شرکت باربری روسی در ایجاد “شبکه داروسازی برای پشتیبانی از خدمات باکیفیت خود” متمرکز شده است.

فرودگاه بین المللی شرمیتیوو یکی از شش ایستگاه ABC است که به مراکز عالی IATA برای معتبران مستقل در گواهینامه تدارکات دارویی (CEIV) برای انجام اقدامات خوب دارویی رسیده است.

این شرکت هواپیمایی همچنین 18 ایستگاه را اداره می کند که توسط برنامه آموزش و کیفیت ارائه دهنده Envirotainer Qualified (QEP) شناخته شده است تا بتواند محموله های Envirotainer را بطور صحیح مدیریت کند مطابق با شیوه های توزیع خوب صنعت.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید