104 باربری در 24 ساعت برای هاکتل ضبط شد

HONG KONG Air Cargo Terminalals Limited (Hactl) رکورد خاص خود را برای اداره تعداد قابل توجهی از باربری ها در یک روز واحد شکسته است.

بزرگترین باربری مستقل باری در شهر جنوب شرقی چین در تاریخ 3 نوامبر 104 هواپیمای باری را تحت کنترل خود درآورد – از رکورد قبلی باربری خود در 102 مورد پردازش شده در همان ماه دو سال گذشته پیشی گرفت.

در بیانیه رسمی شرکت آمده است که به روزرسانی های سیستم IT داخلی Hactl ، از جمله یک برنامه جدید داخلی ، به افزایش کارایی و بهره وری از سطح رمپ کمک کرده است.

از تعداد 104 رکورد  پرواز باری ، 88 مورد  باری حمل و نقل بصورت کامل اداره می شد – هم در سطح شیب دار و هم در امکانات آن 395000 متر مربع-سوپر ترمینال 1 ، که سالانه 3.5 میلیون تن بار حمل و نقل را در خود جای داده و توسط 3400 نفر کار می کند.

بیانیه می افزاید: هاکتل ، که در سال 1998 تأسیس شد ، تنها محموله حمل بار در هنگ کنگ است که می تواند حمل و نقل پایانه و شیب دار را به عنوان یک سرویس خدمات واحد ارائه دهد.

ویلسون کوونگ ، مدیر اجرایی شرکت هاکتل ، اظهار داشت: “ما بسیار افتخار می کنیم که بار دیگر رکورد خود را برای حمل بار در یک روز واحد ضرب کرده ایم. برای پردازش موفقیت آمیز 104 مورد باری حمل و نقل فقط در 24 ساعت ، نمونه ای واضح از مقیاس عظیم عملیات و منابع ما است.

وی گفت: “برنده های اخیر در کسب و کار ، همراه با رشد تقاضا پیش از شکرگذاری و کریسمس ، برای دستیابی به این نتیجه چشمگیر جمع شده اند. اما این یک بار دیگر این تیم قابل توجه است که من به آن افتخار می کنم که هدایتش را کردم ، که تمام توقف ها را بصورت شبانه روزی انجام داد ، تا اطمینان حاصل شود که هر هواپیما با موفقیت برنامه چرخش محکم خود را حفظ کرده است. ”

بزرگترین سهامدار Hactl Jardine Matheson & Co با 41.67 درصد و پس از آن Hutchison Port Holdings با 20.83 درصد ، شرکت Wharf Holdings ، 20.83 درصد و شرکت ملی هواپیمایی هواپیمایی چین 16.67 درصد قرار دارند.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید