نقاط عطف دارویی بیشتر برای SkyCargo امارات

زنجیره ای عالی SkyCargo در حال جلب توجه است ، به عنوان تسهیلات 1000 متری  در فرودگاه بین المللی شیکاگو جوایز شیوه توزیع خوب اتحادیه اروپا (تولید ناخالص داخلی اتحادیه اروپا) برای حمل و نقل هوایی  دارویی و محصولات علوم زندگی اعطا می شود ،  Thelma Etim می نویسد.

بیانیه رسمی شرکت توضیح می دهد که تسهیلات جدید داروسازی ایالات متحده در بخش حمل و نقل شرکت هواپیمایی امارات ، پروژه ای که با همکاری شرکت حمل و نقل زمینی محلی ماسترو تهیه شده است ، این ظرفیت را دارد که سالانه تقریباً 15،000 تن داروسازی را در خود جای دهد و از مناطق کنترل شده دما برای ذخیره سازی و رمپ مستقیم برخوردار باشد.

از زمان افتتاح در اوایل سال جاری ، این انبار قبلاً تقریباً 7000 تن بار حمل و نقل بهداشتی را به عهده داشته است.

اخذ این آخرین گواهینامه از SGS بازرسی ، تأیید ، آزمایش و صدور گواهینامه جهانی ، بخشی از استراتژی بلند مدت شرکت هواپیمایی برای ایجاد “راهروهای داروسازی” بین ایستگاه های مبدا و مقصد است.

به همین دلیل هم اکنون SkyCargo Emirates عملیات حمل و نقل دارویی خود را در کپنهاگ و دانمارک به سمت سرویس های معتبر تولید جهانی پرواز جهانی خدمات پرواز ، که دارای دو محدوده دمایی جداگانه 15-25 درجه سانتیگراد و 2-8 درجه می باشد ، انتقال داده است. و به همراه خدمات حمل و نقل پایان به پایان.

این شرکت هواپیمایی در حال حاضر بیش از 8،600 متر مربع فضای تأیید شده برای تولید ناخالص داخلی را برای کنترل ترکیبی از محصولات دارویی در مراکز حمل بار خود در فرودگاه بین المللی دبی و دبی جهانی مرکزی کنترل می کند.

بیانیه شرکت می افزاید: SkyCargo همچنین ناوگان تقریباً 50 نفری اختصاصی Pharma Cool Emirates را در اختیار دارد ، وسایل زمینی که هنگام انتقال محموله بین هواپیما و ترمینال ، محافظت از دمای هوایی را در سطح شیب دار دارند.

هنریک امباک ، معاون رئیس جمهور ارشد عملیات باربری امارات در سراسر جهان ، توضیح می دهد: “کپنهاگ یک ایستگاه بزرگ داروسازی برای SkyCargo امارات است و انتقال به تسهیلات که قبلاً دستیابی به داروخانه را ارائه می دهد با نیازهای مشتری ما برای محافظت از یکپارچگی مطابقت دارد. محموله دارویی با ارزش ، در عین حال اطمینان حاصل شود که بار با سرعت و کارآمد حمل و نقل می شود.

وی اظهار داشت: اولویت فعلی ما تقویت برنامه راهروهای داروسازی است. وی افزود: “ما این کار را با اضافه کردن محل های اصلی داروسازی و ایستگاه های مقصد بیشتر به این ابتکار انجام داده ایم. ما ابتکار عمل را به 25 ایستگاه در سطح جهان گسترش داده ایم ، از 12 گانه که ابتدا آنها را شروع کردیم.

“ما همچنین در تلاشیم تا توانایی هایی را که با پشتیبانی از کارگزاران زمین ما ایجاد می کنیم ،  مناسب بدانیم. صدور گواهینامه تولید ناخالص داخلی شیکاگو نیز بخشی از برنامه کلی ما برای اتصال کارآمد و ایمن محموله داروسازی است. “

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید