خطوط هوایی آسیا اقیانوسیه در ماه اکتبر میزان تقاضای محموله 5.9٪ را نشان می دهد

خطوط هوایی آسیا اقیانوس آرام در ماه اکتبر شاهد ضعف مداوم در بازارهای حمل و نقل هوایی بود ، به طوری که تقاضای حمل و نقل هوایی بین المللی در شرایط کیلومتر بار باری (FTK) نسبت به سال قبل 5.9٪ و در ده ماه اول سال 2019 با 5.6٪ کاهش روبرو شد.

انجمن هواپیمایی آسیا و اقیانوسیه (AAPA) ، در آمار اولیه ترافیک خود برای ماه ، گفت که “کند شدن تقاضای کلی برای صادرات به وزن خود در جریان تجارت های بین المللی ادامه داد”.

در حالی که FTK ها در ماه اکتبر کاهش یافت ، ظرفیت حمل و نقل ارائه شده با حاشیه 0.1٪ افزایش یافته است. به عنوان یک نتیجه ، میانگین ضریب بار بین المللی  با 3.9 درصد کاهش به 61.9 درصد برای ماه رسید.

مدیر کل AAPA ، اندرو هردمن گفت: “در ده ماه اول سال ، خطوط هوایی آسیایی 312 میلیون مسافر بین المللی را حمل کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 4.3٪ افزایش داشته است. از طرف دیگر ، حجم محموله های هوایی 5.6٪ کاهش یافت ، و تنش های تجاری و ریسک های ژئوپلیتیکی باعث کاهش احساسات تجاری و صادرات می شوند. ”

هردمن اضافه کرد: “در برابر رشد اقتصاد جهانی در حال کاهش و رقابت شدید ، خطوط هوایی آسیایی با فشار بیشتری بر حاشیه ها روبرو هستند.

“با این وجود ، حاملان منطقه در شناسایی اقدامات برای کنترل هزینه ها به منظور حفظ سودآوری کلی ، فعالانه عمل می کنند و شبکه های مسیر خود را برای مطابقت بهتر تقاضا تنظیم می کنند.”

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید