ارتقاء عمده قطب ابوظبی Etihad Cargo

فرودگاههای ابوظبی و Etihad Cargo برنامه هایی را برای تقویت پرواز برای مرکز هواپیمایی خاورمیانه در فرودگاه بین المللی ابوظبی اعلام کرده اند.

شرکا با شروع به روزرسانی قریب به اتفاق امکانات ترمینال حمل و نقل هوایی موجود در اتحاد در حاشیه فرودگاه Southside ، استراتژی “توسعه زیرساخت بار چند مرحله ای” را پیاده سازی می کنند.

این برنامه با افتتاح پایانه هوایی جدید Etihad Cargo در بخش میدفیلد شرقی فرودگاه ، منطقه ای که توسط فرودگاه های ابوظبی برای فعالیت های باربری ، تدارکات و فعالیت های یکپارچه آینده تعیین شده است ، به اوج می رسد.

به روزرسانی امکانات باربری Southside Etihad بلافاصله آغاز می شود و برای تکمیل مراحل در پایان سه ماهه سوم در سال 2020 انجام می شود.

این محدوده شامل افزایش بارگیری اسکله خدمات فیدر جاده (RFS) با اهرم ها ، عایق کاری و کف کار برای بارگذاری سریعتر و کارآمدتر با کنترل های دقیق تر دما است.

همچنین برای افزایش گردش کار تولید ، فضای ذخیره سازی و مناطق اضافی ایجاد و خرابی وجود خواهد داشت و امکانات زنجیره ای سرد را نیز برای هر دو نوع کارکرد تازه و دارویی و ذخیره سازی به روز می کند.

در بیانیه مشترک آمده است: “این مرحله نه تنها باعث افزایش بهره وری و بهره وری در تأسیسات موجود برای حمایت از رشد محموله هوایی در فرودگاه بین المللی ابوظبی برای 5 سال آینده می شود ، بلکه باعث تقویت توانایی لجستیک دارویی اتیاد نیز از طریق ترمینال اختصاصی Southside Pharma خواهد شد. ، اضافه کردن 3500 متر مربع فضای لازم برای کنترل و ذخیره سازی کنترل دما در دو دسته 2-8 درجه سانتیگراد و 15-25 درجه سانتیگراد. ”

فرودگاههای ابوظبی و Etihad Cargo به عنوان گام بعدی برای تعیین یک قطعه زمین در سایت میدفیلد شرقی به توافق رسیده اند.

یک تیم مشترک به زودی ابراز علاقه خواهد کرد تا برای طراحی و ساخت تأسیسات نسل بعدی Etihad Cargo که نشانه “ایجاد یکی از پیشرفته ترین و خودکارترین پایانه های حمل بار هوایی جهان” است ، دعوت کند.

این تسهیلات برای رسیدگی به تقاضای واردات و صادرات امارات متحده عربی ، تقویت جریان رو به رشد شبکه حمل بار و همچنین افزایش “قابل توجه” در تجارت الکترونیکی و بیان فعالیت های پست و محموله طراحی شده است.

برایان تامپسون ، مدیر اجرایی فرودگاههای ابوظبی اظهار داشت: از نظر جغرافیایی ، ابوظبی در قلب مسیرهای تجاری از شرق به غرب واقع شده است. علاوه بر این ، پارچه حمل و نقل و تدارکات امارات ابوظبی به خوبی برنامه ریزی و ساختاری شده است تا از پتانسیل های غیرقابل انکار برای رشد بصری حمل و نقل بار استفاده کند. ”

وی گفت: “امروز ما پایه های و چارچوب های مناسبی را برای فعالیت های باربری آینده خود ایجاد می کنیم که طی چند سال دوباره این صنعت را برای امارات ابوظبی دوباره شکل می دهد. ابوظبی قطب باربری آینده برای منطقه و جهان است. ”

تونی داگلاس ، مدیر اجرایی گروه هواپیمایی هواپیمایی اتیاد گفت: “اعلامیه امروز نقطه عطف مهمی در تدوین استراتژی لجستیکی شرکت Etihad Cargo است که خواهد دید مرکز ما به عنوان یکی از مهمترین تسهیل کنندگان تجارت جهان که به شرق و غرب وصل می شود ، رشد می کند.

وی گفت: “سرمایه گذاری فوری در ترمینال Southside باعث ایجاد گامی در بهره وری و توانایی امکانات موجود ما خواهد شد در حالی که اعلام توسعه تاسیسات جدید ، تعهد اتیاد را برای توسعه ابوظبی به عنوان قطب جهانی برای تدارکات آینده تقویت می کند. ”

علاوه بر این ، فرودگاه های ابوظبی در حال آماده سازی زمینه برای اولین مرحله از منطقه پیوندی ، غیر پیوندی و منطقه آزاد در مجاورت فرودگاه ، تحت عنوان “منطقه آزاد الفلاح” است که آن را به عنوان یک مکان برتر برای تجارت الکترونیکی توسعه می دهد. انبارداری تحقق و تدارکات

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید