دسترسی cargoB777 باربری قطری به آمریکای جنوبی

QATAR Airways Cargo ، بازوی باری حامل پرچم قطر ، قرار است سال 2020 را با گسترش بزرگ شبکه در آمریکای جنوبی آغاز کند ، می نویسد Thelma Etim.

از 16 ژانویه ، Campinas در برزیل ، سانتیاگو در شیلی ، لیما در پرو و ​​Bogotá ، کلمبیا در حال پیوستن به شبکه جهانی حمل و نقل باری هستند.

دو بار بارگیری در هفته بارگیری B777 به بوگوتا از دوحه از طریق لوکزامبورگ و میامی انجام می شود ، در حالی که سرویس برگشت از بوگوتا از طریق لیژ فعالیت می کند و 100 تن در هر پا ارائه می دهد ، توضیح می دهد که یک شرکت رسمی بارگیری می شود.

پروازهای دو بار در هفته به کمپیناس از دوحه ، از طریق لوکزامبورگ با خدمات برگشت از کمپیناس به دوحه انجام می شود که از طریق سانتیاگو ، لیما ، دالاس و لوکزامبورگ انجام می شود. همچنین در هر پا 100 تن ظرفیت ارائه می دهد.

محموله های عمومی ، داروسازی و فرآورده های قابل ویرایش اکثر کالاهای وارداتی و صادراتی به آمریکای جنوبی و همچنین برخی محموله های حیوانات زنده و اقلام پرمصرف از قبیل تجهیزات ارتباطی ، الکترونیکی و سایر کالاهای با ارزش را تشکیل می دهند.

علاوه بر این چهار مسیر جدید آمریکای جنوبی بعد از آن اتفاق می افتد که باربری ماه گذشته 21stbrand جدید B777F خود را دریافت کرده و ناوگان حمل و نقل خود را به 28 فروند افزایش داده است.

قطر کارگو در نمایشگاه هوایی پاریس امسال پنج فروند B777F را سفارش داد ، و تحویل آن از آوریل آینده تعیین شده است.

اکبر آل بیکر ، مدیر اجرایی گروه هواپیمایی هواپیمایی قطر ، اصرار دارد که گسترش شبکه موقعیت این شرکت را به عنوان یکی از پیشروترین شرکت های ارائه دهنده بار در جهان تقویت می کند. وی می افزاید: “محموله هوایی یک عنصر اساسی در سیستم حمل و نقل جهانی است که از تجارت بین المللی و گردش آزاد کالا در سراسر جهان پشتیبانی می کند.”

Guillaume Halleux ، مدیر ارشد بار در شرکت هواپیمایی قطر ، تأکید می کند که آمریکا به یک بازار بسیار مهم تبدیل شده است. “تقاضای زیادی برای محصولات تازه آمریکای جنوبی در آسیا وجود دارد.

وی افزود: “با معرفی این خدمات باربری بویینگ 777 دو بار در هفته ، ما می توانیم صادرکنندگان در آمریکای جنوبی یک مسیر مستقیم برای محموله های خود و [دسترسی به] شبکه جهانی را ارائه دهیم. وارد کنندگان می خواهند از ظرفیت عظیمی برای وارد کردن محموله خود به آمریکای جنوبی بهره مند شوند. “نتیجه گیری Halleux است.

اگرچه باربری قطر ایرویز بیش از 60 مقصد حمل و نقل در سراسر جهان از طریق قطب آن در دوحه انجام می دهد ، اما محموله های حمل بار را به بیش از 160 مقصد اصلی تجاری و تفریحی در سراسر جهان با بیش از 250 هواپیمای مسافربری تحویل می دهد.

ناوگان باربری قطر از دو دستگاه حمل بار B747-8 ، 17 باربری B777 و پنج فروند باربری A330 تشکیل شده است.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید