Dnata با امکانات باربری جدید برای گسترش در هیترو

صندوق واحد دارایی صنعتی فرودگاه سرمایه گذاری Aberdeen Standard (AIPUT)  عقد قرارداد را با dnata برای تأسیسات جدید باربری در نزدیکی فرودگاه هیترو امضا کرده است.

تسهیلات پیشنهادی 115000 متر مربع در شهر dnata City East به منظور تکمیل انبار 250،000 فوت مربع dnata تکمیل شده اخیراً طراحی شده است ، که دارای پرواز هوایی Virgin Atlantic Cargo و Delta Cargo در هیترو است.

با توجه به رضایت برنامه ریزی ، تسهیلات جدید پیشنهادی “dnata City East را به راحتی بزرگترین عملیات حمل و نقل در خارج از سایت در بزرگترین مرکز حمل و نقل هوایی تجاری انگلستان خواهد ساخت”.

این صندوق می گوید این تسهیلات به طور خاص برای تأمین نیازهای عملیاتی dnata و مشتری آن ، Virgin / Delta طراحی شده است. اندازه باربری مشترک شرکتهای هواپیمایی در هیترو به دو ساختمان شهر دناتا شرقی با هم دو برابر خواهد شد .

در این مرکز از پانل های خورشیدی PV ، پمپ های حرارتی منبع هوا و شارژ وسایل نقلیه الکتریکی استفاده می شود –  استاندارد محیط زیست BREEAM رتبه “بسیار خوب” به عنوان حداقل.

نیک اسمیت ، مدیر صندوق AIPUT ، گفت: “این پیش نامه از دید بلند مدت AIPUT برای رشد نمونه کارهای باربری هوایی با کیفیت بالا در هیترو پشتیبانی می کند. مشارکت موفق ما با dnata در شهر dnata City East معیار جدیدی برای سرمایه گذاری در مالکیت صنعتی فرودگاه ، از نظر مقیاس بی سابقه آن و اعتبار محیط زیست پیشرو در ساختمان ها ایجاد شده است.

“انبار جدید پیشنهادی ما برای تقویت بیشتر وضعیت این مقصد مهم لجستیک به عنوان مهمترین عملیات حمل بار در خارج از فرودگاه در هیترو قرار دارد.”

گری مورگان ، رئیس اجرایی دنات انگلستان افزود: ما از ارتکاب عملیات خود در انگلستان با تعهد به یکی دیگر از مراکز پیشرفته در لندن هیترو ، هیجان زده ایم.

وی گفت: “مرحله آخر dnata City East با سرمایه گذاری چند میلیون پوندی که در 5 سال گذشته در فرودگاه انجام داده ایم ، پایه گذاری می شود و موقعیت خود را به عنوان ارائه دهنده خدمات باربری پیشرو در کشور تقویت می کنیم. ما همچنان در زیرساخت های پیشرفته و فن آوری های پیشرفته سرمایه گذاری می کنیم تا بهترین خدمات ممکن را برای مشتریان خود ارائه دهیم. “

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید