DB Schenker مرکز لجستیک انرژی خورشیدی دبی را افتتاح می کند

DB Schenker اولین مرکز لجستیکی کاملاً خورشیدی خود را در دبی ، نزدیک به فرودگاه جهانی مرکزی دبی افتتاح کرده است.

مرکز توزیع 33000 متر مربع ، DLC II ، در منطقه لجستیک منطقه تجارت آزاد دبی جنوبی واقع شده است و مرکز تدارکات منطقه ای فرستاده شده در خاورمیانه برای مشتریانی از جمله یونیلور – شریک اصلی محلی است.

ساخت مرکز لجستیک در دبی بخشی از انبارداری های سازگار با محیط زیست در DB Schenker است. انبارهای سبز بیشتر در سنگاپور ، هلسینکی ، کلاگنفورت ، تیلبورگ و دورتموند قرار دارند.

مجموعه خدمات مرکز تدارکات شامل انبارداری از جمله انبار مواد خطرناک ، خدمات متنوع با ارزش افزوده ، خدمات توزیع و تحویل و همچنین حمل و نقل هوایی اقیانوس و پرواز است. این فضا را برای 90،000 پالت یورو فراهم می کند.

خاویر گاریجو گفت: “DLC II به وضوح نشان می دهد: ما با برنامه ریزی و عمل پایدار٬ عمل می کنیم. این ما را به یکی از ارائه دهندگان لجستیکی پیشرو در جهان تبدیل می کند. ما برای کاهش انتشار و هزینه های CO2 از منابع به شیوه ای معقول از نظر زیست محیطی استفاده می کنیم. پایداری یک مزیت رقابتی برای مشتریان و ما است. ”

با تکمیل DLC II ، دو مرحله از سه مرحله از برنامه رشد برای گسترش لجستیک قرارداد در دبی به پایان رسیده است. تا سال 2021 ، DB Schenker فضای لجستیکی با ظرفیت کل 80،000 متر مربع ایجاد کرده است.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید