Lufthansa Cargo قیمت پویا و رزرو زمان واقعی را به پورتال آنلاین خود اضافه کرد

این شرکت هواپیمایی گفت: توسعه جدید ، که از سیستم واکنش سریع خود استفاده می کند ، به تسریع و ساده کردن روند رزرو برای مشتریان کمک خواهد کرد.

با شروع از دسامبر سال 2019 ، این سیستم ارائه می دهد قیمت پیشنهادی برای همه مشتریان مستقر در بازارهای آزمایشی زیر: تایلند ، ویتنام ، شمال و شمال شرقی هند ، پکن ، خاورمیانه ، ایران ، ترکیه ، ایالات متحده (کالیفرنیا ، نوادا ، آریزونا ، هاوایی) ، نیویورک ، کانکتیکات ، نیوجرسی ، ماساچوست ، ماین ، نیوهمپشایر ، ورمونت ، رود آیلند ، واشنگتن ، اورگان ، آیداهو ، آلاسکا) ، مکزیک ، اسپانیا ، پرتغال ، کلن و اشتوتگارت.

Lufthansa Cargo به تدریج سیستم را گسترش داده و آن را در سراسر جهان تا پایان سال 2020 مستقر خواهد کرد.

مدیر ارشد تجاری در لوفت هانزا کارگو دوروته ون بوکسبرگ گفت :”با قیمت های خودکار ، ما می توانیم مشتریان خود را ارائه دهیم. ما در حال سرعت بخشیدن به فرایند رزرو خود هستیم و کانال های فروش دیجیتال خود را بیشتر گسترش می دهیم این تکمیل خدمات شخصی و دیجیتال موجود ما است.

علاوه بر گزینه رزرو در کانال eBooking خود در شرکت ، Lufthansa Cargo در آینده به حمل و نقل هوایی نیز امکان اتصال مستقیم سیستم های خود را از طریق رابط برنامه نویسی برنامه (API) ارائه می دهد.

سیستم عامل های فروش خارجی نیز پی در پی متصل می شوند. Cargo.one اولین سکویی است که Lufthansa Cargo قبلاً به صورت زنده از آن خارج شده است

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید