صادرات شیلی امارات skycargo صادرات گیلاس

EMIRATES SkyCargo پس از انتقال بیش از 850 تن گیلاس از شیلی به شرق آسیا ، از جمله شانگهای ، هنگ کنگ و سئول ، طعم شیرین موفقیت را می بخشد.

یک برنامه پربار از 9 پرواز ویژه چارتر B777 مرتب شده بین 15 نوامبر تا 13 دسامبر سال جاری انجام شد ، Thelma Etim می نویسد.

در بیانیه رسمی SkyCargo امارات اشاره کرد که گیلاس یکی از مهمترین صادرات محصولات تازه شیلی است. کشور آمریکای لاتین در سال مالی 2018-2019 حدود 180،000 تن گیلاس را به بازارهای جهانی صادر کرده است و پیش بینی می شود حجم چنین صادراتی در این فصل جاری افزایش یابد.

در این بیانیه آمده است: بخش حمل و نقل هواپیمایی امارات همچنین صادرات دیگر شیلی مانند پرواز بیش از 4000 تن ماهی آزاد به چین و سایر بازارها در سراسر جهان را در شکم پروازهای مسافری خود بین ژوئیه 2018 و ژوئن سال جاری حمل می کند.

این بیانیه می افزاید: SkyCargo همچنین با استفاده از محصول فرآورده های قابل شستشو خود Emirates Fresh ، زغال اخته و انگور شیلی را تکمیل می کند ، که تضمین می کند که میوه ها ، سبزیجات و سایر محصولات باعث حفظ طراوت خود در طول سفر از مبدا به مقصد شوند.

طی سال گذشته مالی ، این ناو هواپیمابر بیش از 400000 تن مواد قابل ویران شدن در سراسر جهان پرواز کرد.

SkyCargo خدمات حمل و نقل برنامه ریزی شده را به بیش از 40 مقصد جهانی در هفته انجام می دهد و همچنین هواپیماهای باری را نیز در عملیات چارتر مستقر می کند. در آمریکای جنوبی ، این شرکت حمل و نقل باری به طور برنامه ریزی شده به ویروسکوپوس در برزیل و کویتو در اکوادور فعالیت می کند.

این شرکت هواپیمایی همچنین با ناوگان 270 فروند هواپیما که شامل 12 فروند باری اختصاصی است ، بیش از 155 مقصد در شش قاره خدمات باربری هوایی را ارائه می دهد.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید