25 هواپیمایی برتر باربری: FedEx در صدر بسته شدن قطر در امارات

FedEx در سال گذشته جایگاه خود را به عنوان شلوغ ترین شرکت هواپیمایی باری جهان حفظ کرد ، اما ناوگان مسافری و باری هواپیمای هواپیمایی قطر ایرویز همچنان به بسته شدن شماره دو امارات ادامه داد .

آخرین گزارش آمار حمل و نقل هوایی جهانی IATA نشان می دهد که اپراتور اکسپرس FedEx مجددا شلوغ ترین شرکت هواپیمایی باری در جهان بود که حجم آن در سال نسبت به سال 3.8 درصد بهبود یافته و به 17.5 میلیارد تن بار در سال (FTK) در سال 2018 رسیده است.

این احتمال وجود دارد که در مرحله ارتقاء ناوگان خود جایگاه برتر برای آینده قابل پیش بینی را حفظ کند.

سال گذشته ، این شرکت به 12 فروند بویینگ 777 باربری و 12 فروند B767F سفارش داد.

از تاریخ 31 ماه مه ، ناوگان آن در 681 هواپیما در مقایسه با 670 هواپیما در سال گذشته و 657 در سال 2017 ایستاده است.

برت نپیر ، رئیس فدرال اکسپرس اروپا ، گفت: “توانایی ما برای جابجایی سریع و قابل اعتماد حجم قابل توجهی از طریق شبکه های جهانی ، ما را به یک تسهیل کننده اصلی رشد برای مشتریان تبدیل می کند. در حالی که این آمار و ارقام چشمگیر است ، آنها فقط با اعتماد مشتریان وفادار ما و اعضای تیم اختصاصی ما که هر روز خدمات برجسته ای را در سراسر جهان ارائه می دهند ، حاصل می شوند. ”

امارات متحده عربی که شامل خطوط هوایی اکسپرس نیست ، علی رغم تقاضای مسطح در بیش از 12.7 میلیارد FTK در صدر جدول قرار گرفت.

با توجه به تضعیف شرایط بازار ، هواپیمایی پس از کم کردن باربری های اجاره ای خشک خود از 15 به 11 هواپیما طی دو سال گذشته ، در زمینه انضباط ناوگان خود عزم خود را نشان داده است.

نبیل سلطان ، معاون رئیس جمهور ارشد تقسیم شده در امارات SkyCargo ، اخیراً به Air Cargo News گفت: “هر سال چالش های خود را دارد” با سال 2018 که ناشی از افزایش قیمت سوخت و تأثیر مبادله ارز دلار در اروپا ، چین و زیر قاره هند پایگاه مشتری بود.

ناوگان حمل و نقل هوایی این شرکت در حال حاضر شامل 11 فروند هواپیمای بوئینگ 777F است که همگی از شرکت هوافضا دبی اجاره داده شده اند. این هواپیما همچنین 255 هواپیمای مسافربری را اداره می کند.

طبق آمار خود – آمار IATA شامل عملیات منشور نیست – این شرکت هواپیمایی سال گذشته 1.4 درصد افزایش در تناژ محموله را در شکم هواپیمای مسافربری خود و همچنین حجم هایی که در حمل و نقل های خود بارگیری کرده بود ، به ثبت رساند.

سلطان گفت ، این افزایش ارتباط زیادی با تنوع بخشیدن به سبد محصولات خود در سه تا چهار سال گذشته دارد.

یک نتیجه فوری حاصل از آن ، افزایش 14 درصدی کالاهای داروسازی به 75000 تن بود ، که افزایش استقبال در زمان عدم قطعیت اقتصادی است.

سلطان با بیان اینکه این ناوگان انعطاف پذیر خواهد بود ، گفت: “تاکنون بهره برداری خوب بوده است و ما همچنان به عوامل بار مناسب کار می کنیم.

با این وجود ، با نگاهی به اقتصاد ، در طول سال آینده باید مجددا ارزیابی کنیم که چه اتفاقی برای تولید خواهد افتاد و اگر شما مجبورید مقداری از ظرفیت را کاهش دهید ، قطعاً این کار را خواهیم کرد.

“این مهم است که بدانیم که ما کاملاً از باربری ها استفاده می کنیم و به عنوان اپراتور یک شبکه بزرگ باربری ، ما همیشه وضعیت تجارت را از نزدیک مشاهده می کنیم.”

با این حال قطر ایرویز همچنان به گسترش ناوگان و شبکه خود ادامه داد و دومین نرخ رشد خطوط هوایی را در این نمودار ثبت کرد زیرا شاهد افزایش باربری 15.4٪ به زیر 12.7 میلیارد FTK بود.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید