375 تن خودرو برای سعودی کارگو مشکلی ندارد

SAUDIA Cargo ، بخش حمل و نقل هوایی شرکت هواپیمایی عربستان سعودی ، برای مسابقات جهانی فرمول 2019 با موفقیت 67 خودروی برقی با وزن 375 تن از ایتالیا و انگلستان را به ریاض منتقل کرده است.

Thelma Etim  می نویسد: وسایل نقلیه در چهار محموله به فرودگاه بین المللی پادشاه خالد ، از میلان و شهر انگلیسی دونکاستر حرکت کردند و به مقصد دیریه ، خانه تاریخی کشور سعودی محدود شدند.

عبدالرحمن المبارک ، مدیر ارشد بازرگانی سعودی کارگو ، تأکید کرد که چگونه تیم هواپیمایی حمل و نقل هوایی “مراقبت شدید در عملیات زمینی را انجام داده” و کل مراحل را با برگزار کنندگان مسابقات هماهنگ می کند.

وی تأکید کرد: “سعودی کارگو یک حامی بزرگ در کلیه رویدادهای جهانی است که در سراسر پادشاهی اتفاق می افتد و همیشه توانایی های لجستیکی خود را برای اطمینان از موفقیت این رویدادها بسیج می کند.”

در اوایل سال جاری ، شرکت حمل و نقل خاورمیانه هنگام حمل صدها تن تجهیزات برای شرکت سرگرمی کشتی گیری جهانی سیرک دو سولیل ، تنوع قابلیت های خود را نشان داد. همچنین این نمایشگاه آثار هنری لئوناردو داوینچی و همچنین قطعات هوافضا را برای نمایشگاه Discovery جابجا کرد.

شبکه سعودی کارگو بیش از 900 مقصد جهانی را در بیش از 175 کشور جهان تحت پوشش خدمات ناوگان حمل و نقل هوایی اختصاصی و ظرفیت شکم در پروازهای مسافری در سراسر آسیا ، آفریقا ، اروپا و ایالات متحده قرار می دهد.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید