تقاضا تنظیم سوخت برای جت ها جهت پرواز

Thelma Etim می نویسد : یکی از عواملی که بازار سوخت جت جهان را طی چند سال آینده تحریک می کند افزایش تقاضا برای حمل و نقل هوایی است.

بنا بر گزارشی از مشاوره بازرگانی Mordor Intelligence ، این بخش با رشد سالانه بیش از 11 درصد  ٬بین سالهای 2020 و 2025 انتظار می رود.

سایر عوامل مهم گسترش بازار عبارتند از رشد اقتصادی قوی تر که افزایش تقاضای جهانی مسافر هوایی منجر به استفاده بیشتر هواپیماها و همچنین افزایش تعداد حامل های کم هزینه و کاهش هزینه سفر هوایی آنها می شود.

در این گزارش پیش بینی می شود که بازار سوخت جت به ویژه در آسیا و اقیانوسیه به دلیل افزایش مسافر هوایی و حمل و نقل هوایی در منطقه به ویژه از اقتصادهای نوظهور مانند هند ، اندونزی و تایلند شاهد رشد عظیمی در دوره پیش بینی باشیم.

در این یادداشت ها گفته می شود که مسیرها  از طریق منطقه آسیا و اقیانوسیه تا سال 2037 حدود 2.35 میلیارد مسافر اضافی را سالانه جذب می کنند.

سال گذشته ، برایان پیرس ، اقتصاددان ارشد انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) ، فاش کرد که محموله های هوایی سال آینده از روند کاهش متوسطی برخوردار خواهند شد.

پیرس فاش می کند: “پیش بینی می شود که در سال 2020 میزان ترافیک بطور متوسط ​​با دو درصد رشد روبرو شود و پیش بینی های آنها به 62.4 میلیون برسد ، که هنوز هم پایین تر از نتیجه سال 2018 است.”

اما بازده با پیش بینی کاهش سه درصدی برای سال آینده روند صعودی خود را ادامه خواهد داد ، هرچند بهبودی از کاهش پنج درصدی در سال 2019 باشد.

درآمدهای حمل بار برای سال سوم در سال 2020 کاهش می یابد و درآمد پیش بینی شده درمجموع 101.2 بیلیون دلار آمریکا خواهد بود ، که نسبت به سال 2019 با 1.1 درصد کاهش نشان می دهد ، گزارش چشم انداز جهانی IATA را برای سال 2020 توصیه می کند.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید