بریتیش ایرویز در جریان تحقیقات ، سفر سگ را از طریق محموله حمل و نقل متوقف می کند

بریتیش ایرویز موقتاً حمل و نقل سگ ها را در حمل محموله هواپیماهای خود متوقف کرده است.

این تعلیق پس از پیدا شدن یک سگ ، پس از ورود به فرودگاه هیترو لندن ، در قفس بسیار کوچکی نسبت به اندازه آن برای مسافرت، به کار گرفته شد.

این شرکت هواپیمایی اعلام کرده است که در حالی که سگ بی ضرر بوده است ، وتا زمانی که تحقیقات در انتظار و بررسی است ،این ایرلاین رزرو جدید بار را برای سگ ها قبول نمی کند.

سخنگوی British Airways گفت: “ما مسئولیت حمل و مراقبت از حیواناتی را که با ما مسافرت می کنند بسیار جدی گرفته ایم.”

طبق اطلاعات IAG Cargo ، که حمل و نقل حیوانات را برای هواپیمایی انجام می دهد ، صاحب یک حیوان یا شخص مسئول رزرو (مانند نماینده) مسئولیت تهیه قفس به اندازه صحیح را بر عهده دارد. نه هواپیمایی.

سخنگوی IAG Cargo اظهار داشت: “صاحبان [حیوانات اهلی] هنگام سفر برای مسافرت با IAG Cargo ، جعبه حیوانات را تهیه می کنند. اگر حیوانات از طریق یک عامل رزرو شوند ، آنگاه جعبه را تهیه می کند. ”

IAG افزود: “ما در مورد اندازه مورد نیاز حیوانات [از طریق پیوند] به وب سایت IAG با اندازه ها و غیره اطلاعات دقیقی به صاحبان می دهیم.

“تمام استانداردهای ما برای سفر توسط مقررات مربوط به حیوانات IATA تنظیم شده است ، که شامل اندازه جعبه ها بر اساس اندازه حیوان است.”

در آیین نامه IATA آمده است که قفس ها باید به اندازه کافی بزرگ باشند تا حیوان بتواند در جای خود بایستد ، به حالت ایستاده و در حالت طبیعی دراز بکشد.

این تعلیق فقط در مورد سگهایی که در حال حمل بار در پروازهای بریتیش ایرویز هستند مسافرت می کند. همه حیوانات نیستند

شرکت هواپیمایی نژاد سگ درگیر در این حادثه را فاش نکرده است.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید