گزارش جدید برای رهبری در حمل و نقل خواستار پیشرفت است

تحقیقات جدید ارایه شده در حمل و نقل و لجستیک نشان می دهد که  مشاغل و تجارت باید به جنبه های انسانی صنعت توجه بیشتری داشته باشند .

در گزارش نوآوری ،  که شامل صحبت محققان با 1007 نفر فعال در صنعت حمل و نقل و لجستیک، نشان می دهد که به طور کلی ، کارمندان شرکت های خود را در این بخش کمی بالاتر از حد متوسط ​​ارزیابی می کنند.

اگرچه ، رتبه بندی “کلید رفتارهای مهم رهبری” به طور قابل توجهی پایین تر از حد متوسط ​​است.

در این گزارش آمده است: “به نظر می رسد که در حال حاضر مردم در این صنعت احساس بی توجهی از سمت شرکتها و رهبران خود را دارند.”

“این وضعیت خوب نیست ، و فرصت های بسیاری برای بهبود و توسعه شرکت ها ایجاد می کند .”

این تحقیق نشان داد که رهبران باید توانایی رهبری نرم افزاری در  خود را توسعه دهند ، تا دید شرکت به اندازه کافی واضح و روشن نباشد ، که سطح همکاری را متوسط  و سطح “ذهنیت سیلو” در حال مختل شدن توسط فرهنگ و کارکنان شرکت است .

یک نکته مثبت تر ، این صنعت بالاترین میانگین را در تجربه کارمندان با همکاران خود و، چگونگی تجربه شخصی آنها و تجربه شرکت خود را دارند.

به منظور بهبود و توسعه اوضاع از نظر رهبری ، این گزارش پنج حوزه بهبود و توسعه  را مشخص کرده است.

شرکت ها باید دید و مأموریت مشخصیرا در شرکت ایجاد کنند که هم قلب و ذهن کارمندان را درگیر خود کنند.

آنها باید اطمینان حاصل کنند که کارکنان احساس ارزش ، قدردانی و شناخته شدن می کنند. ویژگی های رهبری باید بهبود یابد و رهبران در ایجاد عزت نفس ، بازخورد سازنده ، الهام بخش ، مؤثر و قدردانی از کارکنان بهتر شوند.

در جاهای دیگر ، همکاری های داخلی باید توسعه یابد تا از افزایش ذهنیت سیلو جلوگیری شود و باید پیشرفت کار شغلی وجود داشته باشد.

در پایان این گزارش آمده است: “مردم دیگر نمی توانند نادیده گرفته شوند.” رهبران باید با کارمندان و نیازهایشان همکاری بیشتری داشته باشند و به نیاز های انان رسیدگی کنند . آنها باید افراد توانمند خود باشند.

چشم انداز شرکت باید قلب و ذهن کارمندان خود را درگیر کند. این باید سرگرم کننده ، هدفمند و تحقق پذیر باشد که یک شرکت لجستیک یا حمل و نقل کالا باشید. “

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید