باربری قطر خدمات B777F را به اوزاکا راه اندازی کرد

Thelma Etim  می نویسد :خدمات هوایی باری قطر در آسیا اقیانوس آرام راه اندازی خدمات باربری بویینگ 777 به اوزاکا در ژاپن گسترش یافته است.

از 14 ژانویه ، خدمات جدید باربری هوایی در روز های سه شنبه ها و جمعه ها از پایتخت قطر شهر دوحه  خارج می شود ، روز بعد وارد اوزاکا می شود و  از طریق هنگ کنگ بر می گردد، بیانیه رسمی یکی از شرکت های برتر حمل بار هوایی جهان را فاش می کند. .

بیش از تقریباً 200 تن ظرفیت بار برای کالاهای hi-tech ، الکترونیک ، داروسازی و مواد فاسد شدنی ، در هر دو پایه برون مرزی و برگشتی ارائه می شود که از واردکنندگان و صادرکنندگان سود می برد.

قطر کارگو در حال حاضر بیش از 250 تن ظرفیت حمل بار در شکم را در فرودگاه های هاندا و ناریتا در توکیو هر هفته ارائه می دهد. با این حال ، خدمات باربری جدید به اوزاکا ظرفیت حمل بار آن را در کل به بیش از 450 تن در هفته و از ژاپن افزایش می دهد.

شبکه مسافری قطر ایرویز در 35 مقصد در آسیا اقیانوسیه خدمت می کند و شبکه حمل و نقل آن با سرویس اوزاکا از 10 به 11 مقصد افزایش می یابد.

Guillaume Halleux ، مدیر ارشد بار در Qatar Airways اظهار داشت: “ما خوشحالیم که ما سال 2020 را با اعلام خبر باربری ها به اوساکا ، یک مرکز مهم مالی در ژاپن آغاز کردیم.

وی اظهار داشت: “ژاپن بخش مهمی از شبکه ما است که ما در حال حاضر پروازهای مسافری روزانه را به دو فرودگاه هاندا و ناریتا در پایتخت توکیو انجام می دهیم.” “با پرواز مستقیم به اوزاکا ، به مشتریان ما ظرفیت حمل بار اختصاصی برای محموله های خود از ژاپن ارائه می شود.”

در این بیانیه آمده است: شبکه جهانی حمل و نقل جاده ای این شرکت حمل بار به بیش از 290 فرودگاه بین المللی ، شامل مسیرهای کامیون یک شبه که اوساکا را با فرودگاه های توکیو هاندا ، توکیو ناریتا و ناگویا متصل می کند ، می باشد.

به عنوان بخشی از برنامه توسعه استراتژیک قطر کارگو ، مقصد های حمل و نقل جدید نیز امسال برای آمریکای جنوبی در تاریخ بعدی در نظر گرفته شده است: به کمپیناس در برزیل ، سانتیاگو در شیلی ، بوگوته در کلمبیا ، راه اندازی در شانزدهم ژانویه و لیما در پرو .

در این بیانیه آمده است که این هواپیمایی از آوریل امسال پنج فروند باربری B777 را تحویل گرفته و آن را به یکی از بزرگترین اپراتورهای باربری در سطح جهان تبدیل خواهد کرد.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید