باربری قطر خدمات B777F را به اوزاکا راه اندازی کرد

Thelma Etim  می نویسد :خدمات هوایی باری قطر در آسیا اقیانوس آرام راه اندازی خدمات باربری بویینگ 777 به اوزاکا در ژاپن گسترش یافته است.

از 14 ژانویه ، خدمات جدید باربری هوایی در روز های سه شنبه ها و جمعه ها از پایتخت قطر شهر دوحه  خارج می شود ، روز بعد وارد اوزاکا می شود و  از طریق هنگ کنگ بر می گردد، بیانیه رسمی یکی از شرکت های برتر حمل بار هوایی جهان را فاش می کند. .

بیش از تقریباً 200 تن ظرفیت بار برای کالاهای hi-tech ، الکترونیک ، داروسازی و مواد فاسد شدنی ، در هر دو پایه برون مرزی و برگشتی ارائه می شود که از واردکنندگان و صادرکنندگان سود می برد.

قطر کارگو در حال حاضر بیش از 250 تن ظرفیت حمل بار در شکم را در فرودگاه های هاندا و ناریتا در توکیو هر هفته ارائه می دهد. با این حال ، خدمات باربری جدید به اوزاکا ظرفیت حمل بار آن را در کل به بیش از 450 تن در هفته و از ژاپن افزایش می دهد.

شبکه مسافری قطر ایرویز در 35 مقصد در آسیا اقیانوسیه خدمت می کند و شبکه حمل و نقل آن با سرویس اوزاکا از 10 به 11 مقصد افزایش می یابد.

Guillaume Halleux ، مدیر ارشد بار در Qatar Airways اظهار داشت: “ما خوشحالیم که ما سال 2020 را با اعلام خبر باربری ها به اوساکا ، یک مرکز مهم مالی در ژاپن آغاز کردیم.

وی اظهار داشت: “ژاپن بخش مهمی از شبکه ما است که ما در حال حاضر پروازهای مسافری روزانه را به دو فرودگاه هاندا و ناریتا در پایتخت توکیو انجام می دهیم.” “با پرواز مستقیم به اوزاکا ، به مشتریان ما ظرفیت حمل بار اختصاصی برای محموله های خود از ژاپن ارائه می شود.”

در این بیانیه آمده است: شبکه جهانی حمل و نقل جاده ای این شرکت حمل بار به بیش از 290 فرودگاه بین المللی ، شامل مسیرهای کامیون یک شبه که اوساکا را با فرودگاه های توکیو هاندا ، توکیو ناریتا و ناگویا متصل می کند ، می باشد.

به عنوان بخشی از برنامه توسعه استراتژیک قطر کارگو ، مقصد های حمل و نقل جدید نیز امسال برای آمریکای جنوبی در تاریخ بعدی در نظر گرفته شده است: به کمپیناس در برزیل ، سانتیاگو در شیلی ، بوگوته در کلمبیا ، راه اندازی در شانزدهم ژانویه و لیما در پرو .

در این بیانیه آمده است که این هواپیمایی از آوریل امسال پنج فروند باربری B777 را تحویل گرفته و آن را به یکی از بزرگترین اپراتورهای باربری در سطح جهان تبدیل خواهد کرد.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید