LATAM مرکز فعالیت محموله های فاسد شدنی را در سائوپائولو باز می کند .

LATAM Cargo Group یک مرکز فعالیت جدید 3.5 میلیون دلاری فاسدشدنی را در فرودگاه گوارولو ، سائوپائولو ، برزیل افتتاح کرده است و  تا 33 درصد ظرفیت انبار فاسدشدنی را افزایش می دهد.

این مرکز مساحتی با 1637 متر مربع را اشغال کرده ، 50٪ از  اتاقها به دماهای مختلف خنک کننده ای مجهز شده است که دامنه های آن از 0 تا 2 درجه سانتیگراد و 2 تا 12 درجه سانتیگراد را برای ذخیره و  پالایش مجدد است . همچنین  هر یک از اتاق ها امکان افزایش دما تا 22 درجه سانتیگراد را دارد.

LATAM می گوید  45 درصد از بارهای سالانه را محصولات تازه تشکیل می دهند و بیش از 85 درصد محموله ها را در گوارولوها حمل می کند. مرکز فعالیت و توزیع برزیل ، در میان طیف گسترده ای از مواد فاسدشدنی ، انتقال ماهی سالمون به ایالات متحده و چین ، مارچوبه از پرو به انگلیس و آلمان و انبه های پرو به اسپانیا و فرانسه است.

کلودیو تورس ، مدیر بازرگانی بین المللی آمریکای جنوبی در گروه LATAM Cargo ، گفت: “مرکز فعایت فاسدشدنی ما کمک به کاهش زمان فاسد شدن آن و دماهای غیر قابل کنترل شده تا می کند ، بخاطر ظرفیت خوب آن برای طیف دماهای متنوع و موقعیت استراتژیک آن که نزدیک به مناطق بارگیری است. ”

آندرس بیانچی ، مدیر اجرایی گروه LATAM Cargo Group ، افزود: “ما می دانیم که آمریکای لاتین یک تولید کننده بزرگ و صادر کننده فرآورده های قابل حمل است و توسعه اقتصادی آن تا حد زیادی به شناخت بین المللی کیفیت محصولات آن بستگی دارد.

وی گفت: “در مواجهه با این واقعیت ، و به عنوان رهبر حمل و نقل هوایی در منطقه ، ما مسئولیت ارائه عالی در خدمات و اجرای برنامه ها را بر عهده گرفتیم و سرمایه گذاری در زیرساخت های پیشرو برای محافظت از تازه بودن محصولات حمل شده ، با استانداردهای بالا انجام دادیم. پیشنهاد ارزش ما به خوبی شناخته شده است. ”

مرکز فعالیت مواد فاسد شدنی به عنوان بخش راه‌اندازی FRESH افتتاح شد که از طریق آن LATAM امکاناتی با دمای کنترل شده در شبکه خود ، سیستم نظارت بر انحراف دمای ذخیره سازی آنلاین ، کاهش زمان قرار گرفتن در معرض Tarma و یک مدل پیش بینی که مقیاس ها را به خوبی در جهت تازگی می شناسد .

اشتراک این نوشته

اظهار نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید