FAA می گوید ، UPS به طور قاطع قوانین مواد خطرناک را فاش کرده است

ادعا می شود UPS یکپارچه GLOBAL با آگاهی از نقض مواد خطرناک شدید (hazmat) در هنگام تلاش برای جلوگیری از حمل و نقل هوایی محموله ای از باتری های یون لیتیوم با واکنش پذیری خطرناک ، بی اعتنایی کرد.

در این بیانیه آمده است: “باتری های لیتیوم چند بسته بندی شده کاملاً بسته شده و محافظت نشده از مدارهای کوتاه ممکن وجود دارد.”

UPS آگاهانه محموله hazmat حاوی باتری های لیتیوم ناایمن را به بخش هواپیمایی UPS Airlines این شرکت برای حمل و نقل هوایی از انتاریو ، کانادا به لوئیزویل ، کنتاکی ، در نوامبر سال 2018 ارائه داد ، اعلام کرد که اداره هوانوردی فدرال ادعا می کند.

نایگل تومکینز می نویسد که FAA یک مجازات مدنی در برابر UPS آتلانتا ، جورجیا ، 120،000 دلار آمریکا پیشنهاد کرده است.

Hazmat حاوی باتری های لیتیوم کاملاً بسته بندی شده بود

کارمندان مرکز تأسیسات یو پی اس در لوییزویل محتویات این محموله را مورد بررسی قرار دادند و دریافتند که این شامل باتری های لیتیوم چند بسته ، سست و بسته بندی شده است که هیچ گونه محافظتی از اتصال های کوتاه کوتاه ممکن نیست و آسیب دیده است ، و چندین مورد از قبل در حالت واکنشی قرار داشتند. ، ادعای FAA.

باتری های لیتیوم یونی آسیب دیده ، معیوب و احتمال بروز گرمای خطرناک در گرما ایجاد می کنند ، برای حمل و نقل هوایی در کلیه هواپیماهای حمل بار و مسافر ممنوع است.

FAA ادعا می کند که حمل و نقل خطرناک به درستی بسته بندی نشده است ، با بیانیه حمل و نقل کالا برای محصولات خطرناک همراه نبوده و به درستی توصیف ، علامت گذاری و یا برچسب گذاری نشده برای نشان دادن ماهیت خطرناک مطالب آن است.

FAA همچنین ادعا می کند UPS نتوانسته است اطلاعات واکنش اضطراری را با محموله hazmat درج کند.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید