قطر ایرویز پروازهای سه هفته ای به تورنتو را از 4 ژوئیه 2020 آغاز کرد.

شرکت هواپیمایی با همکاری دولت کانادا همکاری نزدیکی داشته است تا در این بحران بیش از 16000 کانادایی از خاورمیانه و آسیا به خانه بیایند.

علاوه بر این ، پروازهای سه هفته ای در تورنتو وجود خواهد داشت که قطر ایرویز پروازهای روزانه به کانادا و از کانادا را انجام می دهد
قطر ایرویز علاوه بر پروازهای چارتر به تورنتو و ونکوور ، به طور مستمر چهار پرواز هفتگی به مونترال را نیز انجام داده است تا به خانه های کانادایی ها کمک کند

دوحه ، قطر – قطر ایرویز خوشحال است از اعلام این خبر که از 4 ژوئیه سال 2020 سه پرواز هفتگی به فرودگاه بین المللی تورنتو پیرسون را انجام خواهد داد.
جناب آقای اکبر آل بیکر ، مدیر اجرایی گروه هواپیمایی هواپیمایی قطر ، گفت: “در این شرایط دشوار ، مشتریان به دنبال هواپیمایی هستند که بتوانند به آنها تکیه و اعتماد کنند. تجربه بی نظیر ما در زمینه ایمن و اطمینان مردم به خانه ، همچنان به اطمینان خاطر مردم نیاز دارد. ما در مسافرتها ، دولتها ، شرکای تجاری و فرودگاهها به عنوان یک شریک قابل اعتماد در طول این بحران ، اعتماد به نفس شدیدی برقرار کرده ایم و قصد داریم تحقق این مأموریت را ادامه دهیم.
وی گفت: “ما در این بحران نزدیک با دولت کانادا و سفارتخانه های آن در سراسر جهان همکاری کرده ایم تا بیش از 16،000 کانادایی را از طریق پروازهای برنامه ریزی شده ما به مونترال و پروازهای ویژه چارتر به تورنتو و ونکوور با خیال راحت به خانه برسانیم. قطر ایرویز هرگز در طول این بحران فعالیت خود را به کانادا متوقف نکرده است و ما خوشحالیم که می توانیم با اضافه کردن این سه پرواز برنامه ریزی شده هفتگی به تورنتو ، پشتیبانی خود را از مردم کانادا تقویت کنیم. ”
قطر ایرویز با حفظ شبکه ای که هرگز در طی این بحران به زیر 30 مقصد سقوط نکرده و تأمین بیش از 300 پرواز چارتر در سطح جهان انجام داده است ، به بازگشت مجدد نزدیک به دو میلیون نفر در این بحران کمک کرده است. شرکت هواپیمایی کشوری قطر به عنوان هواپیمایی که می توان به آن اعتماد کرد تا مردم را به خانه بکشاند ، از مسافران و دولتها ، از جمله سفارتخانه های کانادا در سراسر جهان ، ستایش و تشکر گسترده ای داشته است.
با افزودن پروازهای برنامه ریزی شده به تورنتو ، قطر ایرویز هفت پرواز مسافری را در هفته به کانادا انجام می دهد:
پروازهای سه هفته ای به تورنتو (ایرباس A350-900)

پروازهای چهار هفته ای به مونترال (Airbus A350-900 و Boeing 777)

شرکت هواپیمایی قطر ایرویز در حال حاضر با بیش از 275 پرواز هفتگی به 49 مقصد در سراسر جهان ، یکی از بزرگترین شبکه های جهانی را در اختیار دارد که تعداد بیشتری مقصد برای از سرگیری پروازها در ماه جولای برنامه ریزی شده است. مسافرانی که از کانادا و از کانادا به و از کانادا سفر می کنند ، از طریق مرکز ارتباطات و منازل هواپیمایی ، فرودگاه بین المللی حمد ، که به تازگی توسط جوایز فرودگاه جهانی SKYTRAX 2020 به عنوان “بهترین فرودگاه در خاور میانه” برای ششمین سال متوالی ، از یک ارتباط بدون درز برخوردار می شوند ، لذت خواهند برد. و ‘سومین فرودگاه برتر جهان’ با یک موقعیت از رتبه سال گذشته بالا رفت.
برای اطمینان از اینکه مسافران می توانند سفر خود را با آرامش برنامه ریزی کنند ، هواپیمایی نیز سیاست های رزرواسیون خود را گسترش داده تا انتخاب بیشتری را نیز برای مسافران خود ارائه دهد. شرکت هواپیمایی امکان تغییر نامحدود در تاریخ را فراهم می کند و مسافران می توانند در صورتی که در فاصله 5،000 مایل از مقصد اصلی قرار داشته باشند ، مقصد خود را هر چند که نیاز باشد تغییر دهند. شرکت هواپیمایی برای مسافرت تکمیل شده قبل از 31 دسامبر سال 2020 هیچگونه هزینه کرایه ای را پرداخت نمی کند ، پس از آن قوانین کرایه اعمال می شود. کلیه بلیط های رزرو شده برای سفر تا 31 دسامبر سال 2020 از تاریخ صدور به مدت دو سال معتبر خواهد بود. برای شرایط کامل ، به qatarairways.com/RelyOnUs مراجعه کنید.
شرکت هواپیمایی قطر ایرویز اقدامات ایمنی روی مسافر و خدمه کابین خود را بیشتر کرده است. این شرکت هواپیمایی تجهیزات محافظ شخصی (PPE) را برای خدمه کابین معرفی کرده است که شامل دستکش ، ماسک صورت ، عینک ایمنی و لباس محافظ جدید است که بر روی لباس آنها نصب شده است. سرویس اصلاح شده ای که باعث تعامل بین مسافران و نورگیر خدمه می شود نیز معرفی شده است.

در حال حاضر ، همه مسافران قطر ایرویز با یک کیت محافظ تعریف کننده ارائه می شوند. در داخل کیسه ziplock یک ماسک جراحی صورت یکبار مصرف ، دستکش بزرگ پودر یکبار مصرف و ژل ضدعفونی کننده دست الکل قرار می گیرند. شرکت هواپیمایی همچنین محافظ صورت یکبار مصرف را برای بزرگسالان و کودکان معرفی کرده است. مسافرانی که از فرودگاه بین المللی حمد (HIA) مسافرت می کنند در پیشخوان های بازرسی صورت خود را دریافت می کنند ، در حالی که در مقصد دیگر ، سپرهای صورت در دروازه های شبانه روزی توزیع می شود. برای جزئیات کامل در مورد کلیه اقدامات انجام شده در داخل و از طریق HIA ، لطفاً به qatarairways.com/safety مراجعه کنید.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید