شبکه جهانی SkyCargo امارات به 75 مقصد در حال رشد و توسعه است

SkyCargo امارات عملیات پرواز باربری برنامه ریزی شده خود را برای پوشش 75 مقصد در شش قاره گسترش داده است. SkyCargo امارات قادر است با دسترسی گسترده تر کالاهای اساسی و سایر محموله های مورد نیاز را با سرعت بیشتری در سرتاسر جهان حمل و نقل کند و به صادرکنندگان و واردکنندگان از طریق بازارها این امکان را می دهد که از دسترسی مستقیم به ظرفیت محموله های گسترده بهره مند شوند.

برخی از مقصدهایی که اخیراً در شبکه SkyCargo در امارات گنجانده شده اند شامل کلمبو ، کوناکری ، داکار ، داکا ، دوبلین ، خارطوم ، کوالالامپور ، پرت و کویتو است.

علاوه بر این ، شرکت SkyCargo امارات همچنین فرکانس پروازها را به چندین مقصد مهم مانند آمستردام ، پکن ، بنگلورو ، بروکسل ، چنای ، شیکاگو ، فرانکفورت ، هانوی ، ژوهانسبورگ و لندن ارتقا داده و به کسب و کارها امکان انتخاب و انعطاف پذیری بیشتری در حمل محموله خود به مشتریان و همچنین تکمیل ظرفیت بار اضافی برای حمل و نقل کالاهای فوری و لازم را داده است.

فراتر از اعمال برنامه های پروازی،امارات skycargo همچنین پرواز های چارتری را در پاسخ به نیاز های مشتریان اعمال کرده است .

از مارس سال 2020 ، SkyCargo امارات نقش مهمی در جهان در حمل و نقل لوازم پزشکی مورد نیاز فوری از جمله تجهیزات محافظ شخصی مانند ماسک و دستکش ، داروسازی ، تجهیزات بهداشتی ، الکترونیک مانند لپ تاپ و تلفن های همراه به عنوان تعداد بیشتری از مردم در کار و یادگیری آنلاین در سراسر جهان بدست آورده است.مواد غذایی از جمله میوه ، سبزیجات ، غذاهای دریایی و گوشت. این شرکت هواپیمایی بیش از 2500 پرواز در ماه آوریل انجام داد. اخیرا امارات SkyCargo بیش از 100 پرواز در روز از قطب خود در دبی انجام می دهد.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید