هواپیمایی قطر پروازها را به دو مقصد دیگر آفریقا از سر گرفت. کیگالی ، رواندا ، کنیا و نایروبی

هواپیمایی که برنده جایزه شده و اکنون به هشت مقصد آفریقا پرواز می کند .

شرکت هواپیمایی اکنون 33 پرواز هفتگی به آفریقا را انجام می دهد .

باربری قطر ایرویز در حال حاضر بیش از 700 تن ظرفیت بار را هر هفته از طریق نایروبی ارائه می دهد .

DOHA ، قطر – قطر ایرویز از اعلام از سرگیری خدمات فرودگاه بین المللی جومو کنیا (NBO) – نایروبی ، کنیا با 14 پرواز هفتگی و به فرودگاه بین المللی کیگالی (KGL) – Kigali ، رواندا با سه پرواز هفتگی خبر داد. با افزودن Kigali و Nairobi ، این شرکت هواپیمایی هم اکنون 33 پرواز هفتگی به هشت مقصد در آفریقا از جمله آدیس آبابا ، دارالسلام ، جیبوتی ، کلیمانجارو ، زنگبار و تونس انجام می دهد.

این شرکت هواپیمایی کشوری به یکی از بزرگترین شرکتهای مسافربری در طول همه گیری ها با برنامه ثابت وعده داده شده که هرگز زیر 30 مقصد سقوط نکرده است ، بسیاری از مسافران را به صورت یکپارچه از طریق خانه و مرکز برنده جایزه خود ، فرودگاه بین المللی حمد (HIA) به مقصد اصلی از طریق شبکه ای با سرعت در حال گسترش از جمله اروپا ، آمریکا ، آسیا و اقیانوس آرام از طریق دوحه به هم وصل می کند.

شرکت قطر ایرویز با تقریباً 15 سال کار با نایروبی و هشت سال فعالیت با کیگالی رابطه جدی با کنیا و رواندا دارد. این شرکت هواپیمایی برنده جوایز خدمات برنامه ریزی شده را از 15 نوامبر 2005 از نایروبی آغاز کرد و پس از آن Kigali در 24 مارس 2012 و Mombasa در 9 دسامبر 2018.

آقای اکبر آل بیکر ، مدیر اجرایی گروه هواپیمایی هواپیمایی قطر ، گفت: “ما خوشحالیم که پروازهای خود را به سمت نایروبی و کیگالی از سر گرفتیم و در مجموع پروازهای خود را به 33 پرواز هفتگی به آفریقا با هشت مقصد انجام دادیم. شرکت قطر ایرویز با بیش از 500 پرواز هفتگی به بیش از 75 مقصد ، همچنان برنامه توسعه خود را حفظ کرده است. در طول همه گیری ، شرکت هواپیمایی قطر به بزرگترین شرکت هواپیمایی جهانی تبدیل شده است که برنامه خود را برای گرفتن خانه به خانه با بالاترین اقدامات ایمنی حفظ کرده است. شبکه گسترده پروازهای ما در این زمان های چالش برانگیز تضمین کرده است که ما در جدیدترین مراحل فرودگاه های بین المللی به روز بوده ایم. ما همچنین پیشرفته ترین اقدامات ایمنی و بهداشتی را در هواپیما و خانه و تفریحی خود در فرودگاه بین المللی حمد که اخیراً برای ششمین سال متوالی به عنوان بهترین فرودگاه در خاورمیانه برگزیده شد ، اجرا کردیم.

در طول همه گیری COVID-19 ، شرکت باربری قطر ایرویز برنامه ریزی شده خود را دو بار در هفته با باربری های A330 و چهار بار در هفته با بوش 777 باربری به نایروبی به همراه منشورهای حمل بار ادامه داد. این پروازها ظرفیت بسیار مورد نیاز را داشتند ، از صادرکنندگان و واردکنندگان حمایت می کردند و تجهیزات پزشکی لازم را به همراه داشتند. با از سرگیری پروازهای مسافری به نایروبی ، این ناو بار در مجموع 20 پرواز را انجام می دهد و در هر هفته بیش از 700 تن ظرفیت بار را ارائه می دهد.

شرکت هواپیمایی قطر ایرویز اقدامات ایمنی روی مسافر و خدمه کابین خود را بیشتر کرده است. این شرکت هواپیمایی تجهیزات محافظ شخصی (PPE) را برای خدمه کابین معرفی کرده است که شامل دستکش ، ماسک صورت ، عینک ایمنی و لباس محافظ جدید است که بر روی لباس آنها نصب شده است. سرویس اصلاح شده ای که باعث تعامل بین مسافران و نورگیر خدمه می شود نیز معرفی شده است.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید