قطر ایرویز با پرواز هایی که به آدلاید از سر گرفته شده است به تنها هواپیمایی بین المللی برای خدمات در پنج شهر بزرگ استرالیا تبدیل شده است .

با شروع از 16 اوت سال 2020 ، هواپیمایی با دو پرواز در هفته به آدلاید با بیش از 35 مقصد در سراسر آفریقا ، قاره آمریکا ، اروپا ، خاورمیانه و آسیای جنوبی انجام خواهد شد.

استرالیا یک بازار استراتژیک مهم برای قطر ایرویز است و هواپیمایی که هرگز خدمات ملبورن ، پرت و سیدنی را متوقف نمی کند و پروازهای جدیدی را در طول بحران بریزبن آغاز می کند.

از سرگیری خدمات آدلاید ، شرکت هواپیمایی قطر در مجموع 23 پرواز مسافر هفتگی و دو پرواز بارگیری در هفته به استرالیا را اجرا می کند ، که از بازگشت و مهاجران استرالیا پشتیبانی می کند.

آقای اکبر آل بیکر گفت: “ما مفتخریم که جزء معدود خطوط هوایی بوده ایم که هرگز خدمات خود را به استرالیا متوقف نکرده ایم ، حتی عملیات استرالیا را در طول بحران گسترش داده ایم ، برای کمک به بازگشت بیش از 170،000 استرالیایی و مسافر بین المللی به همراه عزیزان خود و حمل و نقل صدها تن بار برای حفظ زنجیره های عرضه حیاتی برای صادرکنندگان کشاورزی استرالیا. از سرگیری خدمات آدلاید و آغاز پروازهای جدید پروازها به بریزبن ، نشانگر تعهد بلند مدت ما به استرالیا و تضمین ما برای پشتیبانی از مسافران و صادرکنندگان استرالیا با اتصال جهانی در هر دو زمان خوب و بد است. ”

Qatar Airways Cargo برای حمایت از صادرکنندگان استرالیا و حمل و نقل تجهیزات پزشکی ضروری در طول همه گیری COVID-19 تعداد زیادی از منشورها و هواپیماهای مسافربری تنها باری را اداره کرده است. این شرکت همچنین در پاسخ به تقاضا برای محصولات تازه و دارویی استرالیا ، بار دوم بارگیری در هفته باربری بویینگ 777 را به ملبورن و پرت در آوریل 2020 معرفی کرد. با از سرگیری پروازهای مسافری به آدلاید ، این شرکت هواپیمایی هر هفته در مجموع 25 پرواز در داخل و خارج از استرالیا انجام می دهد که شامل 23 پرواز باری حمل بار و دو باربری است و بیش از 700 تن ظرفیت بارگیری هفتگی را به هر طریق ارائه می دهد.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید